Hesabım
  "Kolpaçino 4 4'lük" Sinemalarda!

  Kolpaçino serisinin dördüncü filmi vizyona girdi!

  Şafak Sezer liderliğindeki sevilen komedi serisinin dördüncü filmi olan "Kolpaçino 4 4'lük" sinema salonlarındaki yerini aldı.

  Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'ın başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç, Saba Tümer, Aşkım Kapışmak, Cem Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Buket Dereoğlu, Selim Erdoğan gibi isimler de yer alıyor.

  "Kolpaçino 4 4'lük", Özgür'ün önceki hikayelerde kendisine kazık atan, dostum dediği kişilerle hesaplaşmasını konu alıyor. Artık aralarındaki husumete bir son vermek isteyen Özgür ve Sabri, hesaplaşmak için bir mekanda buluşmaya karar verir.

  Nişanlanmadan önce son bir kumar gezesi organize etmek isteyen Tayfun, bu özel gecede kendisine eşlik etmesi için Özgür'ü davet eder. Ancak aynı mekana Vural ve adamlarının da gelmesi işlerin içinde çıkılmaz bir hal almasına neden olur.

  Senaryosunu Şafak Sezer'in yazdığı, yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği, Poll Films etiketli "Kolpaçino 4 4'lük"ün yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.

  "Kolpaçino 4 4'lük" sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top