Hesabım
  "Furiosa: Bir Mad Max Destanı"ndan Yeni Fragman!

  Anya Taylor-Joy liderliğindeki filmden resmi fragman yayınlandı.

  Warner Bros. Pictures, 24 Mayıs'ta vizyona girecek George Miller imzalı "Furiosa: A Mad Max Saga"nın (Furiosa: Bir Mad Max Destanı) yeni fragmanını yayınladı.

  2015 yapımı "Mad Max: Fury Road"un ön filmi olan filmde Anya Taylor-Joy, Charlize Theron'un canlandırdığı Furiosa karakterinin gençliğine hayat veriyor.

  Genç Furiosa dünyanın çöktüğü bir ortamda, Nice Annelerin Yeşil Diyarı’ndan kaçırılır ve Savaş Lordu Dementus liderliğindeki büyük bir Motorcu Sürüsü'nün eline düşer. Çorak Topraklar'da ilerlerken, Ölümsüz Joe'nun başkanlık ettiği Kale'ye gelirler.

  İki diktatör egemenlik için savaşırken, Furiosa eve dönüş yolunu bulmak çabalar. Bu yolda birçok sınavdan sağ çıkmak zorundadır.

  Filmde Anya Taylor-Joy'a, Chris Hemsworth ve Tom Burke eşlik ediyor. "Fury Road" oyuncularından Nathan Jones ve Angus Sampson ise Rictus Erectus ve The Organic Mechanic rollerini yeniden canlandırıyor. Kadroda ayrıca Quaden Bayles, Daniel Webber ve Lachy Hulme de yer alıyor.

  Yönetmen George Miller'ın yanı sıra, senarist Nick Lathouris, film editörü Margaret Sixel, kostüm tasarımcısı Jenny Beavan ve besteci Tom Holkenborg da dahil olmak üzere "Fury Road"dan çok sayıda ekip üyesi de film için geri dönüyor

  Projenin çekimleri 2022 yılının sonlarında Avustralya'nın New South Wales şehrinde gerçekleştirildi ve yapım için harcanan toplam 233 milyon ABD dolarıyla film Avustralya tarihindeki tarihindeki en büyük film prodüksiyonu oldu.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top