Hesabım
  Jake Gyllennhall Liderliğindeki "Road House"tan İzlenme Rekoru!

  Amazon MGM, filmin Prime Video'nun en iyi çıkış yapan filmi olduğunu belirtiyor.

  AMazon MGM Studios

  Amazon MGM Studios, yakın zamanda yayınlanan Doug Limann imzalı "Road House" yeniden yapımının Prime Video açısından büyük bir başarı elde ettiğini duyurdu.

  Amazon, filmin 21 Mart'ta gösterime girmesinden bu yana 50 milyon izleyici tarafından izlendiğini ve böylece en büyük küresel film lansmanını gerçekleştirdiğini söylüyor.

  Amazon'un ilk kez bir filmin lansmanı için izleyici sayısını açıkladı ve bu sayıya nasıl ulaşıldığı açık değil; Netflix/Disney yaklaşımı gibi, filmin süresi toplam izleyici sayısına mı bölündü, yoksa yalnızca filmi bir dakikadan daha fazla süre boyunca izleyenler mi değerlendirildi bilinmiyor.

  Amazon MGM Studios'un başkanı Jennifer Salke yaptığı açıklamada şunları söyledi:

  “Road House'un çığır açan, başarılı ilk çıkışı, tüm Road House film yapım ekibinin ve filmin olağanüstü Jake Gyllenhaal liderliğindeki oyuncu kadrosunun sıkı çalışmasının ve bağlılığının bir kanıtıdır… Filmin hem ikonik orijinalin hayranlarıyla hem de yeni izleyicilerden büyük bir katılımla çıkışını görmek harika.”

  Gyllenhaal, "Road House"ta Florida Keys'teki bir barın fedaisi olarak işe alınan eski UFC dövüşçüsü Dalton'u canlandırıyor. Film, daha önce gösterim stratejisiyle ilgili anlaşmazlıklar nedeniyle gündeme gelmişti.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top