Hesabım
  Yorgos Lanthimos İmzalı "Kinds of Kindness"tan Yeni Fragman!

  Jesse Plemons'a Cannes Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü getiren film 5 Temmuz'da sinemalarda!

  Oscar ödüllü Emma Stone ve yönetmen Yorgos Lanthimos'un üçüncü kez bir araya geldiği "Kinds of Kindness"tan (Merhamet Hikayeleri), filmin geçtiğimiz hafta Cannes Film Festivali'ndeki başarısının hemen ardından yeni bir fragman daha yayınlandı.

  Jesse Plemons filmdeki performansıyla Cannes'dan En İyi Erkek Oyuncu ödülüyle ayrıldı. Stone ve Plemons'un dışında filmde Willem Dafoe, Margaret Qualley, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie ve Hunter Schafer rol alıyor.

  Üç farklı hikayeyi ele alan bir antoloji filmi olan "Kinds of Kindness"ın senaryosu Lanthimos ve Efthimis Filippou tarafından yazıldı.

  Film üç farklı karakteri konu alıyor: Kendi hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalışan, seçeneği olmayan bir adam; denizde kaybolan karısının geri döndüğünü ve farklı biri gibi göründüğünü fark eden bir polis memuru ve kaderinde olağanüstü bir ruhani lider olmak olan, özel yeteneklere sahip birini bulmaya kararlı bir kadın. Üç hikayenin her birinde, oyuncular farklı roller üstleniyor.

  "Kinds of Kindness" 5 Temmuz'da vizyona girecek. Stone ve Lanthimos, şimdi 2003 yapımı “Save the Green Planet” filminin yeniden çevrimi üzerinde çalışıyor.

  Emma Stone "Kinds of Kindness" Çıkmadan Yorgos Lanthimos'un Yeni Filmi İçin Sete Girdi
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top