Hesabım
  Julia Louis-Dreyfus, Jonah Hill ve Eddie Murphy'li Komedi Filminin Kadrosunda
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 24 Eyl 2021 - 15:24

  Film, bir Netflix yapımı olacak.

  Ünlü aktris Julia Louis-Dreyfus, Kenya Barris'in Netflix için yöneteceği isimsiz komedi filminde, türün yıldız isimlerinden Jonah Hill ve Eddie Murphy'ye katıldı. Hill ve Barris senaryoyu birlikte yazdılar ve Khalabo Ink Society şirketi aracılığıyla Barris yapımcılık da yapacak. Hill ise Strong Baby Shingle aracılığıyla yapımcılardan biri olacak.

  Ayrıca, Misher Films'den Kevin Misher da yapımcılık yapıyor. Senaryo ayrıntıları gizli tutuluyor, ancak, modern aşk ve aile dinamiklerinin, çatışan kültürlerin, toplumsal beklentilerin ve kuşak farklılıklarının ilişkileri nasıl şekillendirip etkilediğinin gerçekçi bir incelemesi olduğu söyleniyor. Murphy ve Hill, kendilerini bu bölünmelerin bazılarının zıt taraflarında bulacaklar.

  Louis-Dreyfus, Hill'in annesini oynayacak. Barris, Khalabo Ink Society, Strong Baby'den Matt Dines - Ali Goodwin ve Misher Films'ten Andy Berman'la birlikte Mychelle Deschamps ve Hale Rothstein'ın yapımcılığını üstlendiği projeyle ilk uzun metrajlı yönetmenliğini yapıyor. Yürütücü yapımcılar ise David Hyman ve Charisse Hewitt-Webster olacak.

  Louis-Dreyfus HBO'nun politik komedisi Veep'teki çalışmasıyla dokuz Emmy Ödülü kazandı, Marvel'ın Black Widow ve The Falcon and the Winter Soldier yapımlarında yer aldı. Ayrıca, Disney animasyonu Onward'da bir karakteri seslendirdi. Son çalışmaları arasında 2020 yapımı Downhill filmi de bulunuyor ve filmde, başrolü Will Ferrell'la birlikte paylaştı.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top