Hesabım
  Heyecanla Beklenen Yeni "Scream"den İlk Fragman
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 12 Eki 2021 - 15:29

  Scream'in yeni versiyonundan ürkütücü fragman

  2022'de vizyona girecek olan yeni Scream'in fragmanı sonunda yayında. 1996'da Wes Craven'in yine Scream adlı orijinal filmiyle başlayan uzun soluklu serisinin son bölümü olan Scream 4'ün onuncu yıl dönümünü yaşarken yeni fragmana kavuştuk. Orijinal film, Ghostface adlı çılgın bir katilin Woodsboro vatandaşlarını terörize etmesiyle ve korku filmlerine kendi referansını vererek, teen-slasher türünün yeniden canlanmasını sağlamıştı.

  Her şeyin merkezinde Neve Campbell'ın canlandırdığı Sidney Prescott var. Campbell, üç devam filmi için de geri döndü ve yaklaşan dördüncü devam film için geri dönmeye hazırlanıyor. Courtney Cox ve David Arquette de sırasıyla Gale Weathers ve Dewey Riley olarak geri dönüyorlar. Ayrıca, Marley Shelton da Scream 4'teki ilk görünümünün ardından Judy Hicks olarak geri dönecek.

  Ghostface tarafından birer birer seçilecek ve öldürülmek istenecek bir dizi yeni oyuncu ise seriye yeni katılıyor. Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jack QuaidDylan Minette ve Jasmin Savoy Brown, serideki yeni yüzlerden sadece birkaçı. 2022'nin Scream'i, seri içinde, üretken yönetmenin 2015'te vefat etmesinin ardından Craven'in yönetiminde olmayan ilk film olacak. Onun yerine, Ready or Not yönetmenleri Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett, yeni filmi yönetti ve Craven'in mirasını onurlandırmak üzerine sık sık röportaj verdiler.

  Film, 14 Ocak 2022 tarihinde Türkiye sinemalarındaki yerini alacak. Yeni "Çığlık", kimin bir dizi suç işlediğini bulmaya çalışmak için memleketine dönen bir kadını, yani Sidney'i takip edecek.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top