Hesabım
  Casey Affleck, Bilim-Kurgu Filmi ‘Slingshot’ın Başrolünde
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 23 Kas 2021 - 20:45

  Oscar ödüllü Casey Affleck, bir sonraki başrolünü buldu.

  Kısa süre önce The World to Come ve Our Friend'de görülen Manchester By The Sea'nin Oscar ödüllü yıldızı, yönetmenliğini Mikael Håfström'ün üstlendiği psikolojik bilim-kurgu gerilim filmi Slingshot'ta Tony ve Emmy ödüllü Laurence Fishburne (The Matrix, John Wick) ile birlikte yer alacak. Filmin senaryosunu R. Scott Adams (Donner Pass) ve Nathan Parker (Moon) kaleme aldı.

  Slingshot, Satürn'ün uydusu Titan'a, muhtemelen ölümcül bir şekilde tehlikeye atılmış bir görevde gerçekliği kavramak için mücadele eden bir astronotun hikayesini anlatacak. Yükselen İngiliz aktris Emily Beecham (Cruella, The Pursuit of Love), Tomer Capone (Fauda, ​​The Boys) ve David Morrissey (The Walking Dead, The Color Room) başrolleri tamamlıyor. Ana çekimler 1 Aralık'ta Korda Stüdyolarında ve Budapeşte, Macaristan'da başlayacak.

  Slingshot, Beau Turpin, Ivett Havasi, Shara Kay, Michael Hollingsworth, Matthew Dwyer, Ron Cundy, Nikolett Barabás, Jonathan Krauss, Brooklyn Weaver ve Joanna Plafsky gibi yönetici yapımcılarla birlikte Richard Saperstein (Hancock, Seven, 1408) tarafından yürütülüyor. Slingshot, Bluestone Entertainment ve Macaristan'ın en büyük yatırım fonlarından biri olan Széchenyi Funds Ltd. ile ortaklaşa yürütülen bir Astral Pictures yapımı.

  Bluestone Entertainment CEO'su Richard Saperstein, "Slingshot, film yapımcısı ile malzemenin harika bir uyumu. Senaryoyu ilk okuduğum anda Mikael'i düşündüm. Bu prodüksiyona Macaristan'da Széchenyi Funds'taki ortaklarımız ve inanılmaz bir oyuncu kadrosu ve ekiple birlikte başlamaktan heyecan duyuyoruz.” dedi. Håfström şunları ekledi: “Birkaç yıllık hazırlıktan sonra, bu son derece yetenekli kadroyla yola çıkmak heyecan verici. Uzay gemisinin kapalı ortamında çalışmanın zorluğunu dört gözle bekliyorum. Senaryo bazı mükemmel karakterleri ortaya çıkarıyor ve hikaye ilerledikçe bazı şok edici sırlar gün yüzüne çıkıyor.” dedi.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top