Hesabım
  Eğlenceli Animasyon "Luck"tan İlk Fragman

  Kara kedi bu sefer iyi şans getiriyor...

  "Oyuncak Hikayesi" ve "Arabalar"ı yaratan yaratıcı ekibin yeni Apple animasyonu "Luck"tan ilk fragman yayınlandı. Film, gerçekten kötü şansın kurbanı olan Sam Greenfield adındaki genç bir kadını takip ediyor. 

  Sam, eşleşen bir çift çoraba sahip olmamaktan, ekmeğin reçelli tarafını yere düşürmek gibi şansızlıklarla çevrili günler yaşamaktır. Hayatındaki her şey kötü giden Sam'in talihi, günün birinde yerde bir şans parası bulmasıyla değişir. Ne var ki Sam parayı yanlışlıkla tuvalete düşürür.

  Üzüntü içindeyken konuşan bir kara kediyle karşılaşan Sam, onu gizlice takip ederek yeni bir şans parası bulabileceği ve aslında insanların girmesi yasak olan Şans Diyarı'na gider... Ancak kaderi olan kötü şansını da beraberinde sürükleyen Sam'in, Şans Diyarı'nda ne gibi aksiliklere yol açabileceğinden haberi yoktur...

  Filmde Sam'e Eva Noblezada sesiyle hayat verirken, kara kedi Bob'u Simon Pegg seslendiriyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ayrıca Jane Fonda ve Whoopi Goldberg de yer alıyor. "Luck", ilk yönetmenlik denemesi "Tinkerbell: Gizemli Kanatlar" ile tanınan ve ayrıca "Hocus Pocus", "Jury Duty", "Rock Star" gibi filmlerde koreograf olarak çalışan Emmy ödüllü Peggy Holmes tarafından yönetildi. 

  Film 5 Ağustos'ta Apple TV+'ta yayınlanacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top