Hesabım
  Hobbit Zirveye Demirledi!
  5 Oca 2015 - 09:00

  Hobbit: Beş Ordunun Savaşı filminin liderliği Amerika'da devam ediyor.

  Vizyona girdiği günden beri zirveye demirleyen Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, Amerika'da bu hafta da ilk sıradaydı. Hafta sonu gelirine 21,910 milyon dolarlık bir kazanç daha ekleyen Orta Dünya efsanesinin son filmini, yine Amerika'da Noel arifesinde vizyona hızlı bir giriş yapan keyifli müzikal Sihirli Orman yer aldı. 19,066 milyon dolarlık bir hasılat elde eden filmi, 18,358 milyon dolarla Angelina Jolie yönetmenliğindeki Boyun Eğmez takip etti.

  Henüz ülkemizde vizyona girmemiş olan, İngiliz yapımı korku filmi The Woman in Black: Angel Of Death ilk haftadan, 15,145 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde ederek dördüncü sıraya oturdu. Beşinci sırada 14,450 milyon dolarla Shawn Levy yönetmenliğindeki Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır, altıncı sırada 11,400 milyon dolarla Annie ve yedinci sırada 8,111 milyon dolarla Oscar'ın en güçlü adaylarından biri olarak gösterilen The Imitation Game filmi yer alıyor.

  Gişede hala ağırlığını hissettiren Açlık Oyunları : Alaycı Kuş Bölüm 17,700 milyon dolarla sekinci sırada yer alırken; dokuzuncu sırada 6,300 milyon dolarlık gişesiyle gerilim soslu polisiye filmi The Gambler ve 4,816 milyon dolarlık gişesiyle Don Hall yönetmenliğindeki 6 Süper Kahraman onuncu sırada yer alıyor.

  ABD haftalık Box Office verileri için tıklayın!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top