Hesabım
  Lights Out Fragmanından Sonra Işıklar Açık Yatacaksınız!
  27 Mar 2016 - 00:45

  David F. Sandberg'in imzasını taşıyan korku filminden ilk fragman geldi.

  Aynı adlı 2013 yapımı kısa filmini, uzun metraj olarak beyazperdeye uyarlayan David F. Sandberg'in Lights Out'undan ilk fragman geldi.

  Yapımcılığını korku sinemasının genç ustası James Wan'ın üstlendiği film aile evinden yıllar önce ayrılan Rebecca'yı konu alıyor. Rebecca korku dolu çocukluğunu geride bırakmak için aile evini terk etmiş genç bir kadındır. Annesine bağlı olan doğaüstü bir varlığın çocukluğu boyunca ona dehşet salması sebebiyle ailesiyle çok da parlak bir ilişkisi yoktur. Ancak küçük kardeşi de aynı varlıktan bahsetmeye başladığında Rebecca kardeşini korumak için tekrar gizemli olayların arasına geri döner. Yalnızca karanlıkta varolabilen bu varlık hepsinin hayatını tehdit ederken, onu durdurmak da yalnızca Rebecca'nın elinde olacaktır.

  Başrolünde Point Break'in güzel Samsara'sı Teresa Palmer'ı bulunduran filmin kadrosunda Gabriel Bateman, Alexander DiPersia, Billy Burke ve Maria Bello da yer alıyor. Senaryosunu yönetmenle birlikte Eric Heisserer'ın üstlendiği film 22 Temmuz'da Amerika'da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top