Hesabım
  Ready Player One'dan Distopik Set Kareleri!
  17 Ağu 2016 - 14:33

  Ready Player One filmi 30 Mart 2018'de ülkemizde olacak.

  Yeni nesil X-Men'in Cyclops'u Tye Sheridan'ın başrolünü üstlendiği bilim kurgu-fantastik türü Ready Player One filminden set kareleri geldi. Oldukça geniş bir set alanı hazırlayan ekibin hazırlığı takdire şayan.

  Steven Spielberg'ün yönetmenliğinde çekilecek olan Ready Player One filmi Ernest Cline'ın retro-fütüristik bilimkurgu romanında uyarlanıyor. Film, enerji krizi yaşamakta olan karanlık bir gelecekte, insanların kendini sanal gerçekliğe verdiği bir ortamda geçiyor. Sheridan, Oasis adındaki sanal dünyada geçen 1970 ve 80'ler Amerikan pop kültürü üzerine kurulu bir define avı oyununda oyuncu olan Wade karakterini canlandıracak.

  Wade gerçek dünyanın zorluklarından ve sıkıcılığından kaçmak için Oasis'in ütopik evreninde zaman geçirmektedir. Ancak Oasis'in kurucusu olan milyoner hayatını kaybettiğinde geride bir servet bırakmıştır ve servetini sanal dünya üzerinde kurduğu bir hazine avıyla kazanan oyuncuya vadetmektedir. Wade de dünyanın birçok yerindeki oyuncular gibi hazine avına katılır. Ancak bu macera eğlenceli olmaktan çok uzak olacaktır. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek için diğer yarışmacıları safdışı bırakmak için her şeyi yapmaya hazırdır...

  Filmin çekimleri şu anda İngiltere'nin Birmingham bölgesinde devam ediyor. Filmin kadrosunda Olivia Cook, Mark Rylance, Simon Pegg, TJ Miller ve Ben Mendelsohn yer alıyor. Warner Bros filmin ülkemizde vizyona girme tarihini 30 Mart 2018 olarak açıkladı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top