Hesabım
  "Deadpool 2'yi Tarantino Yönetsin" Kampanyası!

  Quentin Tarantino hayranları Change.org'da imza kampanyası başlattı.

  Geçtiğimiz hafta ilk Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller'ın serinin ikinci filminde yer almayacağını açıklamasının ardından Deadpool hayranları arasında başlayan "2. filmi kim yönetmeli" soruları imza kampanyası ile sonuçlandı. Usta yönetmen Quentin Tarantino hayranları, Change.org'da başlattıkları imza kampanyası ile sevilen serinin ikinci filmini Tarantino'nun çekmesi için imza toplamaya başladı.

  5.000 destekçiye ulaşmayı amaçlayan ve hızlı bir şekilde bugün itibariyle 4.000 imzayı geçen kampanya başarıya ulaşılması dahilinde kampanyanın muhattabı olarak seçilen filmin başrol oyuncusu Ryan Reynolds’a iletilecek.

  İlk filmi ile gişede büyük başarıya ulaşan ve beğenilen filmin devam halkası Deadpool 2 için yapılan imza kampanyası başarıya ulaşacak gibi görünse de, Deadpool karakterine hayat veren oyuncu Ryan Reynolds, 2009'da ilk Deadpool filmini Tarantino’yla çekmek istediğini belirtmişti ve Tarantino ise çizgi roman evrenine dahil olmak istemediğini açıklamıştı. 

  Filmin senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reese'in senaryo üzerinde çalıştıklarıve 2017 yılının başlarında çekimlere başlanacağını duyurulan filmin vizyon tarihi henüz belirlenmedi. 

  Kampanyaya buradan destek olabilirsiniz.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top