Hesabım
  Şarkını Söyle'den Yeni Poster Var!
  7 Ara 2016 - 03:29

  Şarkını Söyle 9 Aralık'ta sinemalarda!

  Çılgın Hırsız, Loraks ve tarihin en yüksek gişe hasılatını yapan ikinci animasyon filmi Minyonlar gibi çok sevilen ve tüm dünyada izleyicilerden alkış toplayan Illumination'ın yeni animasyon bombası Şarkını Söyle'den yeni posterler geldi!

  Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünya yaratan Şarkını Söyle, Buster Moon adında zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir  koalanın hikayesini anlatıyor. Chris Meledandri ile Janet Healy'nin yapımcılığını üstlendiği film izleyicilere eğlenceli bir zaman geçirteceğe benziyor. Müzikal-komedi türündeki Şarkını Söyle filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Garth Jennings üstlenirken, seslendirme kadrosunda ise Scarlett JohanssonTaron EgertonMatthew McConaugheyReese Witherspoon, Seth MacFarlane, John C. Reilly gibi ünlü isimler yer alıyor. 

  Şarkını Söyle 9 Aralık'ta ülkemizde sinemaseverlere buluşacak. Beyazperde.com'un gerçekleştirdiği, yılın beklenen animasyon harikası Şarkını Söyle filminin ön gösterimine katılmak isteyenleri buraya alalım!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top