Hesabım
  "Florence" Filminden Türkçe Altyazılı Teaser!

  "Florence" bu Cuma sinemalarda!

  Oscar ödüllü usta oyuncu Meryl Streep ve Altın Küre ödüllü, İngiltere'nin en tanınan simalarından Hugh Grant’ın başrollerini üstlendiği Florence filminden Türkçe altyazılı teaser geldi.

  Yeteneksiz operacı Florence'in kendi kapasitesinin farkında olmayarak hayallerini takip etmek için çabalamasını konu alan biyografik yapımın yönetmen koltuğunda Son Efsane ve Kraliçe filmleri ile biyografi türüne aşina olan Stephen Frears oturuyor. Başarısız eşini gerçekten uzak tutmayı kendine görev edinen eş ve menajeri St Clair Bayfield rolünde ise Hugh Grant boy gösteriyor. 

  1940’lar New York’unda bir mirasyedi olarak lüks bir yaşam süren Florence’ın hayattaki en büyük tutkusu müziktir ve daima ünlü bir şarkıcı olma hayalini kurmuştur. Fakat bunu başarmak için önemli bir eksiği vardır: Güzel bir ses! Her şeye rağmen ilk konserini vermeye hazırlanan Florence’ın “acı gerçeğe” karşı zorlu yolculuğundaki en büyük destekçisi ise, hem kocası hem de menajeri olan St Clair Bayfield’dır.

  Kadrosunda Simon HelbergNina Arianda ve Rebecca Ferguson'ı da bulunduran eğlenceli komedi bu Cuma sinemalarda dönmeye başlayacak!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top