Hesabım
  "Yaşam Kürü" Filminden Yepyeni Fragman ve Poster!

  Başrolüne Dane DeHaan'ı yerleştiren korku-gerilim yapımdan yepyeni içerikler geldi!

  Başrolüne Hollywood'un son dönemdeki gözde genç oyuncularından Dane DeHaan'ı yerleştiren korku-gerilim yapımı Yaşam Kürü(A Cure for Wellness)'nden yepyeni poster ve fragman yayınlandı!

  Filmin yönetmen koltuğunda milenyumun kült korku filmleri arasında girmeyi başaran Halka'nın ve sevilen seri Karayip Korsanları'nın yönetmeni Gore Verbinski oturuyor. Filmin kadrosunda DeHaan'a Mia GothJason IsaacsCelia ImrieLisa BanesAdrian SchillerCarl Lumbly ve Jason Babinsky yer alıyor. Filmin senaryosunda ise Justin Haythe imzası var.

  Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO'su alma görevi verilir. Söz konusu CEO İsviçre Alpler'inin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Ancak genç yönetici orada geçirdiği süre zarfında merkezin spasının mucizevi tedavilerinin pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sağlığı tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç adam, kendini bir anda o merkezde tedavi amacıyla yatan hastalarla aynı hastalık teşhisine sahip bir halde bulacaktır.

  Merakla beklenen film ülkemizde TME dağıtımcılığında 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top