Hesabım
  “Mission: Impossible – Yansımalar”dan Yeni Fragman Var!
  17 May 2018 - 00:59

  Aksiyon filminin ülkemizdeki vizyon tarihi 27 Temmuz.

  Görevimiz Tehlike serisinin merakla beklenen yeni filmi “Mission: Impossible – Yansımalar”dan ikinci fragman görücüye çıktı. Serinin 6. filminde de her zaman olduğu gibi aksiyon dur durak bilmeyecekmiş gibi görünüyor.

  Başrolünde aksiyon filmlerinin aranan ismi Tom Cruise’un yer aldığı film, oyuncu kadrosunda Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill, Simon Pegg, Oscar adayı Alec Baldwin, Altın Küre ödüllü Ving Rhames, Sean Harris, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan ve Angela Bassett gibi isimleri ağırlıyor. Serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Christopher McQuarrie bu filmde de yönetmen koltuğuna geçiyor.

  Film, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor...

  “Mission: Impossible – Yansımalar”ın ülkemizdeki vizyon tarihi 27 Temmuz.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top