Hesabım
  Tom Cruise "Mission: Impossible – Yansımalar" ile Aksiyona Atılıyor!
  31 May 2018 - 09:37

  Tom Cruise başrollü "Mission: Impossible – Yansımalar"dan gelen yeni posterde aksiyon ön planda...

  Tom CruiseMission: Impossible – Yansımalar ile aksiyonun göbeğinde! Görevimiz Tehlike serisinin 6. filmi olan "Mission: Impossible – Yansımalar" ile serinin ikonik ajanı Ethan Hunt geri dönüyor. Filmden gelen tanıtım posterinde Cruise'un canlandırdığı korkusuz ajanı hiçliğe atlarken görüyoruz.

  “Mission: Impossible – Yansımalar”, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor...

  Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill, Simon Pegg, Oscar adayı Alec Baldwin, Altın Küre ödüllü Ving Rhames, Sean Harris, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan ve Angela Bassett'tan oluşan kadrosuyla, serinin sevilen yüzleri ile yeni isimleri harmanlayan devam halkası, serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Christopher McQuarrie'nin imzasını taşıyor. 

  “Mission: Impossible – Yansımalar” ülkemizde 27 Temmuz’da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • lakrosa
   helikopter mi ?Uçak olmasın :)
  Yorumları göster
  Back to Top