Hesabım
  Steve McQueen İmzalı “Dul Kadınlar”da Soygun Başlıyor!
  5 Haz 2018 - 00:01

  Suç ve drama filminin oyuncu kadrosu yıldız isimlerle dolu.

  Bol yıldızlı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken suç ve drama filmi “Dul Kadınlar”ın ilk fragmanı yayınlandı.

  Filmin başrollerini Oscar ödüllü Viola Davis, “Hızlı ve Öfkeli” serisinin yıldızı Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki ve Cynthia Erivo dörtlüsü üstleniyor. Başarılı başrollere filmde son yılların aksiyon yıldızı Liam Neeson, “Fargo”nun Emmy adayı yıldızı Carrie Coon, “Kapan”daki performansı ile bu yıl Oscar’a aday gösterilen Daniel Kaluuya, Netflix’in Punisher’ı Jon Bernthal, Altın Küre ödüllü Colin Farrell, Oscar ödüllü usta oyuncu Robert Duvall, Garret Dillahunt, Brian Tyree Henry, Jacki Weaver, Kevin J. O'Connor ve Lukas Haas eşlik ediyor.

  Modern Şikago'da geçen filmde, dört kadının tek ortak noktası; ölen eşlerinin yasa dışı işlerden kendilerine borç bırakmasıdır. Kendi kaderlerini ellerine alan Veronica (Viola Davis), Alice (Elizabeth Debicki), Linda (Michelle Rodriguez) ve Belle (Cynthia Erivo), geleceklerini istedikleri gibi yaratmak için iş birliği yapar.

  “Açlık”, “Utanç” ve “12 Yıllık Esaret” filmlerinin Oscar ödüllü yönetmeni Steve McQueen imzalı “Dul Kadınlar” ülkemizde 16 Kasım’da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top