Hesabım
  "Çakallarla Dans 5"te Şebnem Dönmez Tutuklandı
  31 Tem 2018 - 10:37

  "Çakallarla Dans 5"in güzeli Şebnem Dönmez rol icabı karakola düştü.

  Çakallarla Dans 5'in güzeli Şebnem Dönmez'e kelepçe vuruldu. “Çakallarla Dans” serilerinin sevilen yüzleri Tuba Ünsal, Doğa RutkayDerya Şensoy ve Hande Katipoğlu’nun ardından, bu kez deneyimli oyuncu Şebnem Dönmez serinin güzeli oldu. Başarılı oyuncu Müjgan karakteriyle hapishanenin yolunu tutacak.

  Dönmez; "Bu eğlenceli serinin bir parçası olmak güzel. Sevdiğim ve saygı duyduğum ve severek izlediğim oyuncularla ve şahane yönetmenimiz Murat Şeker’le çalışmaktan büyük mutluluk duydum. Kelepçeli halim filmin sürprizlerinden… 9 Kasım vizyon tarihinde sinemalarda buluşmak dileğiyle" dedi.

  Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır...

  Bugüne kadar senaryosunu yazdığı ve yönetmenliği yaptığı filmlerle beğeni toplayan Murat Şeker'in, serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi yönetmen koltuğuna oturduğu 5. devam halkasında, serinin fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruhİlker AyrıkTimur Acar ve Murat Akkoyunlu kadroya geri dönüyor. Didem BalçınHakan BilginCeyhun YılmazHande Katipoğlu, kadroya yeni katılan Şebnem DönmezUraz KaygılaroğluAli Barkın ve Naz Çağla Irmak'ın da kadrosunda yer aldığı "Çakallarla Dans 5" 9 Kasım'da sinemalarda olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • pınar candan
   Şebnem Dönmez mi kaldı ya
  Yorumları göster
  Back to Top