Hesabım
  Johnny Depp'li "City of Lies" Vizyon Programından Çekildi!
  8 Ağu 2018 - 08:48

  Johnny Depp ve Forest Whitaker başrollü gizem filmi "City of Lies" vizyona girmeyecek.

  Johnny Depp'li suç filmi City of Lies vizyon takviminden çekildi. Yapım stüdyosu Global Road tarafından 7 Eylül'de vizyona sokulması planlanan film, ani bir kararla vizyon programından çekildi. Filmin vizyona sokulması için yeni bir tarih de açıklanmadı. 

  Resmi bir gerekçe verilmemiş olsa da, şu sıralar sansasyonel haberlerle gündeme gelen ve halkın gözünde imajı zedelenen Depp'in film tanıtımını zorlaştırdığı iddia ediliyor. Aktör, geçtiğimiz günlerde Rolling Stone tarafından yayınlanan ve Depp'le birkaç gün geçiren bir köşe yazarının kaleminden çıkan bir yazının konusuydu. Depp'in iç dünyasına ve hayatına dair detayları barındıran yazı, oyuncunun profili için yarardan çok zarar sağlamıştı. Ardından "City of Lies" set ekibinden bir çalışan Depp'in sette onu 2 kere yumrukladığını, dava açmayacağına dair söz vermeyi reddedince de işten atıldığını açıklamıştı.

  Son zamanlardaki en kötü şöhretli ve çözülmemiş davalardan birinin gerçek hikâyesine dayanan "City of Lies", The Notorious B.I.G.'nin meşhur cinayetine daha önce hiç ortaya konmamış bir bakış açısını ortaya koyan provokatif bir gerilim filmi. Senelerdir vakayı çözmeye çalışan L.A.P.D. Dedektif Russell Poole ve itibarı ile kariyerini korumaya çalışan “Jack” Jackson isimli çaresiz muhabir bu zor davayı çözmek için güçlerini birleştirir. İkili bu yolda büyüyen kurumsal bir yolsuzluk ve yalanlar ağını ortaya çıkarır. Bu iki kararlı adam, Los Angeles Polis Departmanı'nın yanı sıra bütün şehri içine alan bir komployu ortaya çıkarmaya başlar.

  Filmin kadrosunda Depp'e Oscar ödüllü Forest WhitakerToby Huss, Dayton Callie, Neil Brown Jr., Shea Whigham, Xander Berkeley, Melanie Benz, Shamier AndersonChristian George ve Michael Paré de yer alırken, filmin yönetmen koltuğuna Brad Furman oturuyor. Randall Sullivan’ın “LAbyrinth” isimli romanından uyarlanan filmin senaryosunda ise Christian Contreras’ın imzası bulunuyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • yağız babacan
   Johnny Depp daha da düze çıkmaz yazık adama
  Yorumları göster
  Back to Top