Hesabım
  Taraji P. Henson ve Ed Helms “Coffee & Kareem”de Buluşuyor!

  Netflix filmi “Coffee & Kareem” başrollerini buldu.

  Netflix yapımı aksiyon ve komedi filmi “Coffee & Kareem” başrollerine karar verdi. “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” ile Oscar’a aday gösterilen, “Empire” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı Taraji P. Henson ve “Felekten Bir Gece”, “Tatil Zamanı” ve “Yakalandın!” gibi filmlerle tanınan komedi filmlerinin tanıdık yüzü Ed Helms filmin başrollerini üstlenecek.

  Hikaye detayları henüz tam olarak bilinmeyen filmde Ed Helms, Detroit’li bir polis memuruna, Taraji P. Henson ise onun kız arkadaşına hayat veriyor. Polis, kız arkadaşının 11 yaşındaki oğluyla birlikte aksiyon dolu bir maceraya atılarak adını temize çıkarmaya ve şehrin en acımasız suçlusunu alaşağı etmeye çalışır.

  Filmin yönetmenliğini “Take Me Home Tonight”, “Goon” ve “Ya Aşksa” gibi filmlerle tanınan ve bu sene Kumail Nanjiani ve Dave Bautista’lı komedi filmi “Stuber” ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Kanadalı yönetmen Michael Dowse üstleniyor. Filmin senaryosuna Shane McCarthy imza atarken, yapımcı kadrosunda başrol Helms ve Mike Falbo yer alıyor. Çekimlerine yakın zamanda başlanması beklenen filmin vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top