Hesabım
  Tessa Thompson’lı “Sylvie” Kadrosuna Ron Funches Dahil Oldu!
  1 Nis 2019 - 02:19

  Sevilen komedyen ve aktör Ron Funches’ın yeni filmi belli oldu.

  Creed: Efsanenin Doğuşu”, “Thor: Ragnarok” ve “Yok Oluş” filmlerinden tanıdığımız Tessa Thompson ve 2017 yapımı “Crown Heights”ta Lakeith Stanfield’la birlikte rol alan Nnamdi Asomugha’nın başrollerini üstlendiği drama filmi “Sylvie” oyuncu kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. “Get Hard”, “Los Angeles'ta Gizli Görev” ve “The Babysitter” gibi filmlerde boy gösteren komedyen ve aktör Ron Funches filmin kadrosuna dahil oldu.

  Çekimleri devam eden filmin oyuncu kadrosunda “Boston Legal” ve “This Is Us” dizilerinde izlediğimiz Ryan Michelle Bathe, ABC kanalında yayınlanan “For The People” dizisinden tanıdığımız Regé-Jean Page, “Desperate Housewives” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı Eva Longoria, “How to Get Away with Murder”ın yıldızı Aja Naomi King, “The Umbrella Academy” dizisinde izlediğimiz John Magaro, “John Wick” serisinden Lance Reddick, “Girls” ile tanıdığımız Jemima Kirke, “The Goldbergs”te izlediğimiz Wendi McLendon-Covey, MC LyteAlano MillerErica Gimpel ve Tone Bell yer alıyor. Vizyon tarihi henüz belli olmayan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise 2012 yapımı komedi filmi “Homecoming” ile tanınan Eugene Ashe üstleniyor.

  “Sylvie”, 1950’lerin sonuna, 1960’ların başına tekabül eden New York’un havalı caz döneminde geçiyor. Gelecek vadeden saksafoncu Robert (Nnamdi Asomugha), Harlem’deki bir müzik mağazasında işe girdiğinde mağazanın sahibinin kızı Sylvie (Tessa Thompson) ile tanışır. Çok geçmeden birbirlerinden etkilenen ikili kısa bir yaz aşkı yaşar. Yaz bittikten sonra yolları ayrılan çift, aradan yıllar geçtikten sonra kaçınılmaz bir şekilde tekrar karşılaşır ve birbirlerine olan hislerinin hiçbir zaman kaybolmadığının farkına varırlar.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top