Hesabım
  Melissa Barrera ve Leslie Grace “In the Heights” Kadrosunda!
  14 Nis 2019 - 04:00

  “In the Heights” uyarlaması kadrosuna iki yeni ismi kattı.

  Söz ve müzikleri Oscar ve Altın Küre adayı oyuncu, söz ve oyun yazarı Lin-Manuel Miranda’ya ait olan Broadway müzikali “In the Heights”ın beyaz perde uyarlaması oyuncu kadrosunu tamamlamak üzere. Meksikalı genç aktris Melissa Barrera ve şarkıcı ve söz yazarı Leslie Grace filmin kadrosuna dahil oldu.

  Filmin yönetmen koltuğuna “G.I. Joe: Misilleme” ve “Sihirbazlar Çetesi 2” filmleriyle tanınan ve son olarak geçen sene gişe fatihi “Crazy Rich Asians”ı yöneten Jon M. Chu oturuyor. 2015 yapımı Broadway müzikali “Hamilton”da oynayan ve geçtiğimiz yıl “Bir Yıldız Doğuyor” filminde izlediğimiz Anthony Ramos, “The Walking Dead” ve “24: Legacy” dizileriyle yıldızı parlayan Corey Hawkins, Altın Küre ödüllü Jimmy Smits ve Joseph Velez'in oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yapımcılığını Lin-Manuel Miranda, Anthony BregmanMara Jacobs ve Scott Sanders üstleniyor.

  New York’un Washington Heights mahallesinde geçen hikaye bir şarap dükkanı sahibine odaklanıyor. Büyükannesinden kendisine bir servet miras kalan dükkan sahibi, dükkanı kapatıp emekli olma ve Dominik Cumhuriyeti’ne yerleşme konusunda karışık duygular içinde kalıyor.

  “In the Heights” ülkemizde 3 Temmuz 2020 tarihinde gösterime girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top