Hesabım
  Diane Keaton’lı “Poms”un Müzikleri Deborah Lurie’ye Emanet!

  Diane Keaton başrollü komedi filmi “Poms” bestecisini buldu.

  Oscar ve iki Altın Küre ödüllü usta oyuncu Diane Keaton’ın başrolünü üstlendiği komedi filmi “Poms” bestecisine karar verdi. Filmin müziklerini “9”, “Sevgili John” ve “Safe Haven” gibi filmlerin müziklerine imza atan Deborah Lurie besteleyecek.

  Filmde başrol isme “Jackie Brown” ile Altın Küre’ye aday gösterilen Pam Grier, iki Oscar adaylığı bulunan usta aktris Jacki Weaver, “13 Reasons Why” ile tanınan Alisha Boe, “Lanetli Kan”da izlediğimiz Phyllis Somerville, “Wayward Pines” ve “Ozark” dizilerinden Charlie TahanBruce McGill, altı Altın Küre adayı Rhea Perlman ve Celia Weston gibi oyuncular eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise belgeselleriyle tanınan Zara Hayes oturuyor.

  “All Hail King Julien” animasyon dizisinde senaristlik yapmış olan Shane Atkinson’ın senaryosunu kaleme aldığı filmin konusu şöyle: Huzurevine yerleşen Martha (Diane Keaton), orada tanıştığı Sheryl (Jacki Weaver), Olive (Pam Grier) ve Alice (Rhea Perlman) ile birlikte bir amigo takımı kurmaya karar verir. Dört kadın, hayallerini takip etmek için hiçbir zaman geç olmadığını kanıtlamaya kararlıdır.

  Merakla beklenen “Poms” Amerika’da 10 Mayıs tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top