Hesabım
  Marvel Yapımı “The Eternals” İçin Keanu Reeves’in Adı Geçiyor!

  Merakla beklenen “The Eternals” oyuncu kadrosunu genişletiyor.

  Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen gelecek filmlerinden “The Eternals” oyuncu kadrosuna önemli bir ismi katabilir. “Point Break”, “The Matrix”, “John Wick” ve daha birçok unutulmaz filmle sinemaseverlerin gönlünde taht kuran başarılı aktör Keanu Reeves ile film için görüşmelere başlandığı öne sürüldü. Oyuncuya hangi rol için teklif götürüldüğü henüz bilinmiyor.

  Filmin oyuncu kadrosunda “Girl, Interrupted”, “Sahtekar” ve “Malefiz” gibi filmlerde izlediğimiz Oscar ve üç Altın Küre ödüllü Angelina Jolie, HBO'nun sevilen dizisi “Silicon Valley”nin Dinesh’i olarak tanıdığımız Kumail Nanjiani, 2016 yapımı “Zombi Ekspresi”nde izlediğimiz Ma Dong-seok ve “Game of Thrones” ve “Bodyguard” dizilerinden tanıdığımız başarılı İskoç aktör Richard Madden yer alıyor. Filmin yönetmenliğini 2015 yılında “Ağabeylerimin Bana Öğrettiği Şarkılar” ile ilk uzun metrajına imza atan ve 2017 yılında “The Rider” ile Cannes Film Festivali’nden ödülle dönen Çinli yönetmen Chloé Zhao üstleniyor. Her zaman olduğu gibi Marvel başkanı Kevin Feige’nin yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu ise Matthias Schoenaerts ve Margot Robbie’li “Ruin” filmine imza atan Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo ikilisi kaleme alıyor. Filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

  Jack Kirby tarafından 1976 yılında yaratılan “The Eternals”, kozmik varlıklar olan Celestiallar’ın milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde deneyler yaparak Eternallar ve Deviantlar’ı yaratma hikayesini anlatıyor. Süper güçlere sahip iki grup, hangi ırkın daha yüce olduğunu kanıtlamak için tarih boyunca birbirleriyle mücadele ediyor. Filmde çizgi romanlardaki hangi karakterlerin yer alacağı henüz belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top