Hesabım
  “Oyuncak Hikayesi 4” Klibinde Keanu Reeves’in Karakterini Tanıyoruz!

  Keanu Reeves’li “Oyuncak Hikayesi 4”ten Duke Caboom klibi geldi.

  Üç filmiyle tüm dünyada yaklaşık iki milyar dolar gişe hasılatı elde eden “Oyuncak Hikayesi” serisinin yıllardır beklenen devam filmi “Oyuncak Hikayesi 4”ten yeni bir klip görücüye çıktı. Yayınlanan klip sevilen aktör Keanu Reeves’in seslendirdiği Duke Caboom karakterine odaklanıyor.

  Filmin seslendirme kadrosunda Tom HanksTim AllenJoan CusackKristen SchaalBonnie HuntTony HaleKeegan-Michael KeyJordan PeeleMadeleine McGrawDon Rickles, Patricia Arquette, Betty White, Mel Brooks, Carl Reiner ve Carol Burnett gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise 2015 yapımı “Ters Yüz”ün Oscar adayı senaristi Josh Cooley oturuyor.

  “Oyuncak Hikayesi 4”, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğunu Bonnie’nin yanında olmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır.

  “Oyuncak Hikayesi 4” ülkemizde 21 Haziran tarihinde gösterime girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top