Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Colin Jost, "Tom and Jerry" Uyarlamasına Katıldı
  3 Tem 2019 - 10:00

  Tom ve Jerry uyarlamasına yeni bir isim eklendi.

  Yılların eskitemediği çizgi dizi Tom ve Jerry beyaz perdeye aktarılıyor. Tim Story'nin yönetmenliğini üstleneceği filmin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Bu isim ise Saturday Night Live'den tanıdığımız Colin Jost oldu.

  Saturday Night Live bölümlerinin senaristliğini yapan ve Primetime Emmy ödülü için tam 10 kez aday olan Colin Jost, live-action uyarlama film Tom ve Jerry'nin kadrosuna katıldı. Bilindiği üzere filme daha önce de filmin oyuncu kadrosuna Ant-Man, Ant-Man and Wasp, The Martian, Chozen, American Hustle, Fury12 Strong gibi yapımların başarılı oyuncusu Michael Pena ve Kick-Ass, GretaSuspiriaCameron Post'a Ters TerapiKanıma GirCarrie: Günah Tohumu5. Dalga gibi filmlerin yıldızı Chloe Grace Moretz katılmıştı. Live-action uyarlaması olacak olan Tom & Jerry'nin konusu ise şöyle olacak: Tom & Jerry, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Kayla, yeni işi için oldukça heyecanlıdır. Posh Otel’de çalışmaya başlayan Kayla, kendisini kanıtlamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Otel’de gerçekleştirilecek olan büyük bir düğün organizasyonunun hazırlığı sürmektedir ve sinir bozucu fare Jerry, düğünü mahvetmek için hazır bir şekilde beklemektedir. İşini garantilemek isteyen ve bu yüzden düğünü herhangi bir şeyin bozmasına engel olmak için çalışan Kalya, Jerry’yi etkilesiz hale getirmenin yolunu arar. Jerry’nin tüm geceyi mahvetmesini önlemek için de Tom adındaki bir sokak kedisinden yardım ister. Şeytani patronunun kendisini kapının önüne koymasını engellemek için Kayla, Tom birlikte hareket edip Jerry’yi durdurmanın yolunu bulmalıdır.

  Bilindiği üzere Tom ve Jerry çizgi dizisi 1940 yılında William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmıştı ve günümüze kadar izlenmeye devam ediyor. Tom ve Jerry çizgi dizileri bir kez beyaz perdeye aktarılmış olmasına rağmen pek beğeni toplayamamıştı. Bir Warner Bros projesi olan Tom & Jerry'nin yönetmenliğini  Think Like A Man, Taxi, Barber Shop, Fantastic Four gibi yapımlardan tanıdığımız Tim Story üstleniyor. Senaryoda ise Set It Up, Isn't It Romantic, Booksmart gibi filmlerin senaryosunu kaleme alan Katie Silberman, Entourage, The Middleman, Charmed gibi dizilerden tanıdığımız April Prosser ve Brigsby Bear filminden tanıdığımız Kevin Costello'nun imzası bulunuyor.

  Tom & Jerry'nin prodüksiyonuna 2019 yılı içerisinde başlanacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top