Beyazperdem
  Nolan İmzalı "Inception"ın 10. Yılı Kutlanacak
  28 Tem 2020 - 09:00

  "Başlangıç" Ağustos'ta yeniden vizyona girecek.

  Christopher Nolan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu Inception'ın vizyona girmesinin üzerinden geçen 10. yılı kutlanacak. Warner Bros'un hedefi, 21 Ağustos tarihinde filmi yeniden vizyona sokmak. Böylece Tenet için de bir deney yapılabileceği tahmin ediliyor. Coronavirüs salgını nedeniyle birkaç kez Tenet'in vizyon tarihi ertelenmişti. Inception'ın Tenet'ten önce vizyona girmesi, gişe konusunda Warner Bros'a ortalama bir düşünce sunabilir.

  Türkçe adıyla "Başlangıç", yeniden vizyona  giriyor. Yurt dışındaki izleyicileriyle 21 Ağustos tarihinde buluşacak olan Inception'ın başrolünde Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Tom Hardy, Cillian Murphy, Ellen PageJoseph Gordon Levitt gibi isimler bulunuyordu. Bu tarihe göre Inception, Lionsgate'in Antebellum filmiyle rakip olacak. Ayrıca söylenenlere göre Warner Bros, Inception gösterimlerinde Tenet'ten daha önce hiç görmediğimiz bir klip yayınlamak istiyor.

  Inception'ın konusu şöyleydi: Dom Cobb'un uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb'un bu nadir insanlarda görülebilecek yeteneği, bu ender rastgelinebilecek mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız "Başlangıç"ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top