Hesabım
  Josh Hartnett ve Jason Statham, Guy Ritchie Filminde Buluşacak

  Guy Ritchie'nin yeni casus gerilimi için kadro oluşturuluyor.

  Guy Ritchie'nin imzasını atacağı yeni casus filmi "Five Eyes"ın kadrosunda yer alacak dört isim resmi olarak belirlendi. Daha önce yapılan açıklamalara göre Aubrey PlazaJason Statham ve Cary Elwes, Five Eyes'ın yıldızı olacak. Şimdi ise Penny Dreadful, Lucky Number Slevin gibi yapımların başarılı oyuncusu Josh Hartnett'ın kadroya eklendiği açıklandı.

  Josh Hartnett ve Jason Statham, Five Eyes sayesinde ikinci kez Guy Ritchie ile birlikte çalışmış olacak. İkilinin ilk bir araya gelmesi Wrath of Man filmiyle oldu. Filmin çekimleri tamamlandı, ancak izleyici karşısına geçmedi. Five Eyes, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için uluslararası bir istihbarat ittifakı olan "Five Eyes" tarafından işe alınan M16 ajanı Orson Fortune’u takip ediyor. CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile birlikte çalışmak zorunda bırakılan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşması zorunda kalır.

  Guy Ritchie, 2020'nin başlarında vizyona giren The Gentlemen'ın ardından Five Eyes, Wrath of Man ve Aladdin 2 için olan çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca The Gentlemen'ın bir televizyon dizisine dönüştürüleceği biliniyor. The Gentlemen, gişeden 115 milyon dolar kazanmış ve izleyicilerin beğenisini elde etmişti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top