Hesabım
  Merakla Beklenen "Godzilla vs. Kong"dan Fragman!
  24 Oca 2021 - 18:26

  Gösterişli filmden heyecan yaratacak ilk fragman yayında..

  Birkaç kez vizyon tarihi ertlenen ve son olarak Warner Bros.'un beklenenden iki ay önce yayınlama kararı aldığı Godzilla vs. Kong'dan fragman yayınlandı. Efsanevi canavarlar, 26 Mart 2021 tarihine sinemalarda ve aynı gün, bir süreliğine HBO Max'te karşı karşıya gelecek. "Godzilla vs. Kong"un yapım şirketi Legendary Entertainment, yakın zamanda Warner Bros.'la bir tartışma yaşamış ve stüdyonun filmi HBO Max'te yayınlama kararı üzerine yasal işlem başlatma tehdidinde bulunmuştu. Görünüşe göre Warner Bros. geri adım atmayı düşünmüyor.

  İkonikleşen canavar filmleri, modern versiyonların ilki olan ve dünya çapında 514 milyon dolar hasılat elde eden 2014 yapımı Godzilla filmiyle başladı. Daha sonra 2017 yapımı Kong: Skull Island izleyicileri King Kong'la yeniden tanıştırdı. Gösterime giren son film ise 2019 yapımı Godzilla: King of the Monsters oldu. Godzilla vs. Kong, düşük bütçeli gerilim ve korku filmleriyle adından söz ettirmeyi başaran Adam Wingard tarafından yönetildi ve başrollerde Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall ve Kyle Chandler yer alıyor.

  Warner Bros., filmleri vizyon tarihiyle aynı gün gösterime sokma kararını ilk olarak "Wonder Woman 1984"la denedi ve bu durumu test etti. Film, bugüne kadar dünya çapında 140 milyon doların üzerinde  hasılat elde etti. Pandemi şartlarında başarılı bir sonuç gibi gözükse de 200 milyon dolar bütçeyle çekilen bir film için oldukça düşük bir rakam. 26 Mart'ta pandemi şartları belki de umudumuz olduğu üzere daha iyi bir noktaya gelir ve Godzilla vs. Kong'u sinemada izleme şansı elde edebiliriz. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top