Hesabım
  Angelina Jolie’li ‘Those Who Wish Me Dead’, Vizyon Tarihini Aldı
  2 Şub 2021 - 21:25

  Gerilim filminin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim oturuyor..

  Warner Bros., başrolünde Angelina Jolie'nin oynadığı bir neo-Western filmi olan “Those Who Wish Me Dead”in 14 Mayıs tarihinde vizyona gireceğini duyurdu. Warner Bros.’un 2021 planlarının bir parçası olarak film hem sinemalarda hem de HBO Max'te gösterime girecek. Michael Koryta’nın aynı adlı 2014 romanından uyarlanan film, Montana’nın vahşi doğasında çıkan bir orman yangını ortasında geçen, kadın odaklı bir Western olarak tanımlanıyor.

  Bir genç, bir cinayete tanık olduğunda, kendisini Montana vahşi doğasında suikastçılar tarafından takip edilirken bulur. Onu korumakla görevli bir hayatta kalma uzmanı olmasına rağmen, orman yangını hepsini yok etmekle tehdit eder. Taylor Sheridan, filmi daha önce Charles Leavitt ve Koryta tarafından uyarlanan senaryodan yönetecek.

  Sheridan, 2016 yapımı “Hell or High Water” filminin senaryosuyla Oscar adaylığı kazandı. Koryta’nın romanı, acımasız bir cinayete tanık olan, sahte bir kimlik verilen ve sorunlu gençler için düzenlenen vahşi doğa becerileri programında saklanan 14 yaşındaki bir çocuğu konu alıyor. Katiller, ona ulaşmak için metodik bir arayış içinde yoluna çıkan herkesi katlediyor.

  Filmin başrollerinde Angelina Jolie, Nicholas Hoult, Tyler Perry, Jon Bernthal, Aidan Gillen, Medina Senghore, Finn Little, Jake WeberJames Jordan ve Tory Kittles yer alıyor. Mayıs 2019'da, New Line Cinema ve Creative Wealth Media'nın, dünya çapında pazarlama ve dağıtımı Warner Bros.'la birlikte finanse edeceği açıklandı. Filmin yapımcılığını Film Rites ve Bron Studios üstleniyor. Sheridan, aynı zamanda Garrett Basch, Steven Zaillian ve Bron Studios'tan Aaron L. Gilbert ve Kevin Turen'le birlikte yapımcılık görevini de üstlenecek.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top