Filmleri oyla!
Beyazperdem
  The Suicide Squad'ın Tüm Çalışmaları Sona Erdi
  Yazar: Özlem Yenilmez — 21 Nis 2021 - 09:15

  James Gunn, The Suicide Squad'ın tüm aşamalarını bitirdiklerini açıkladı.

  DC Extended Universe'e dahil olan The Suicide Squad, merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. Marvel'dan DC'ye geçiş yapan yönetmen James Gunn, The Suicide Squad için yapılan tüm çalışmaların tamamlandığını açıkladı. Yönetmen sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu.

  James Gunn'ın The Suicide Squad açıklamasında şu sözler yer aldı: "Filmi bu hafta tamamen bitirdik. Görsel efektler de dahil. Hepinizin görmesi için sabırsızlanıyoruz. Bu kadar erken bitirmek olağandışı bir durum. Ama hep bu zamana kadar tamamlamayı planlamıştım. Daha garip olan şey prodüksiyon sonrasında hiçbir yeniden çekim ve ek çekim yapmamış olmamız. Chris Nolan'ın işleri haricinde eğer bir süper kahraman filmindeyseniz neredeyse hiç böyle olmaz."

  Gunn'ın sözlerine göre The Suicide Squad'ın gösterim tarihinde değişiklik olmayacak. 6 Ağustos'a kadar reklam ve tanıtım konuları dışında yapılacak hiçbir şey kalmadı. The Suicide Squad: İntihar Timi, hapishaneden çıkabilmek için çabalayan kötü kahramanlara odaklanıyor. Hapishaneden çıkabilmek için bir görevi yerine getirmek zorunda olan kötü kahramanların, öncelikle Task Force X'e katılmaları gerekmektedir. Bu göreve Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin favori psikopatı Harley Quinn dahil edilir.

  18+ olacağını bildiğimiz The Suicide Squad filminin oyuncu kadrosunda Margot RobbieViola DavisJai Courtney Joel KinnamanDavid DastmalchianJohn CenaJoaquín CosíoNathan FillionJoel Kinnaman, Mayling Ng, Flula BorgSean GunnJuan Diego BottoStorm ReidPete DavidsonTaika WaititiAlice BragaSteve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer HollandIdris Elba ve Michael Rooker yer alıyor.

  Film, 6 Ağustos 2021'de izleyici karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top