Hesabım
  Another Round'un Yeniden Çevriminde Leonardo DiCaprio Rol Alabilir!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 26 Nis 2021 - 20:24

  Oscar ödüllü Danimarka filmine remake geliyor..

  En iyi uluslararası uzun metrajlı film dalında Oscar ödülünü yeni kazanan “Another Round”, Hollywood'a transfer olacak hikayelerden biri olacak gibi gözüküyor. Garip bir alkol deneyine karışan dört arkadaş hakkındaki Danimarka draması İngilizce olarak yeniden çekilecek. Leonardo DiCaprio'nun filmde başrol oynaması bekleniyor ama henüz resmi bir anlaşma yok.

  DiCaprio’nun prodüksiyon şirketi Appian Way, Jake Gyllenhaal’ın prodüksiyon şirketi Nine Stories ve Elizabeth Banks’ın da dahil olduğu bir ihale savaşının ardından hakları satın aldı. Danimarka filmini yönettiği için sürpriz bir Oscar adaylığı elde eden Thomas Vinterberg, yeniden yapımın baş yapımcılığını Sisse Graum Jørgensen ve Kasper Dissing'le birlikte yapacak.

  Vinterberg, orijinal filmi Tobias Lindholm'le birlikte yazdı ama yeni gelecek sürümde yönetmenlik ya da senaristlik yapmayacak. Endeavour Content ve Makeready filmi finanse ediyor. Başrolünü Mads Mikkelsen'in oynadığı “Another Round”, belirli bir şeyi sürdürme teorisini test etmek için her gün belirli miktarda alkol tüketen dört arkadaşa odaklanıyor.

  Oyuncu kadrosunda Mikkelsen'le birlikte Danimarkalı aktörler Thomas Bo LarsenMagnus Millang ve Lars Ranthe vardı. Pazar gecesi Oscar töreninde Vinterberg, "Another Round" filminin çekimleri sırasında pervasız bir sürücü tarafından öldürülen 19 yaşındaki kızına saygı duruşunda bulunan duygusal bir konuşma yaptı. "Sonunda bu filmi onun için yaptık, bu onun anıtı. Sen bu mucizenin bir parçasısın. Belki bir yerlerde bizim için ipleri oynatıyorsun." dedi. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top