Hesabım
  Ari Aster'in Joaquin Phoenix Başrollü "Disappointment Blvd." Filmine Yeni İsimler Eklendi!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 22 Haz 2021 - 15:00

  Disappointment Blvd.'ın kadrosuna Amy Ryan, Nathan Lane, Patti LuPone ve Kylie Rogers eklendi.

  Son filmi Midsommar ile sinema dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Ari Aster, "Disappointment Blvd." filmi için harekete geçti. Joaquin Phoenix'in başrolünde yer alacağı Disappointment Blvd.'ın oyuncu kadrosuna Amy Ryan, Kylie RogersNathan Lane ve Patti LuPone eklendi.

  2020 yılında Joker rolü sayesinde Oscar ödülünün sahibi olan Joaquin Phoenix'in yıldızı olduğu Disappointment Bldv.'ın oyuncu kadrosu genişliyor. Filmde yer alacak yıldızlar arasına Amy Ryan, Kylie Rogers ve Broadway'in efsane oyuncuları Nathan Lane ile Patti LuPone'un eklendiği resmi olarak açıklandı. Yönetmen Ari Aster, yeni filmi için bir kez daha A24 ile iş birliği yapacak.

  Daha önce Hereditary ve Midsommar filmleriyle korku sinemasında önemli bir yer edinen Aster, Disappointment Blvd ile dram türüne yönelecek. Disappointment Blvd, tüm zamanların en başarılı girişimcilerinden birinin hayatına odaklanıyor. Ama geri kalan detaylar henüz açıklanmadı. Prodüksiyon başladığında daha fazla detayın elde edilebileceği düşünülüyor. Joaquin Phoenix, girişimciye hayat verecek. Filmde, Robert Eggers ile birlikte The Northman'i hayata geçiren yapımcı Lars Knudsen'in imzası olacak.

  Disappointment Blvd'ın prodüksiyonuna yakında başlanacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top