Hesabım
  "The King's Man: Başlangıç" Filminden Altyazılı Özel Video!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 7 Tem 2021 - 13:31

  Tarihin ilk bağımsız istihbarat teşkilatının kökenlerini keşfetmeye hazır olun

  Merakla beklenen, serinin yeni filmi “The King’s Man: Başlangıç” filminden yeni ve özel bir video yayınlandı. 24 Aralık’ta sinemalardaki yerini alacak olan film, 2014 yapımı Kingsman: The Secret Service ve 2017 yapımı Kingsman: The Golden Circle'dan sonraki üçüncü film olma özelliği taşıyor. Üç filmi de Matthew Vaughn yönetti.

  Tarihin en kötücül tiranları ve suçlularından oluşan bir grup, milyonlarca insanı yok etmek için bir savaş çıkarmak üzere güçlerini birleştiriyorlar. Onları durdurabilecek yegane kişi ise zamana karşı amansız bir yarışa girmek zorunda. "The King's Man: Başlangıç" filmiyle tarihin ilk bağımsız istihbarat teşkilatının kökenlerini keşfetmeye hazır olun. 

  Matthew Vaughn'un yönettiği “The King's Man: Başlangıç” filminin başrollerinde Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Djimon Hounsou ve Charles Dance gibi ödüllü isimler yer alıyor. Orijinal ismiyle The King's Man, sevdiğimiz hikayenin ilk zamanlarına ışık tutuyor. 

  Filmin yapımcıları Matthew Vaughn, David Reid ve Adam Bohling olurken, idari yapımcıları Mark Millar, Dave Gibbons, Stephen Marks, Claudia Vaughn ve Ralph Fiennes'tan oluşuyor. "The King's Man: Başlangıç", Mark Millar ve Dave Gibbons'ın "The Secret Service" adlı çizgi romanından uyarlandı. Hikâye, Matthew Vaughn'a ait ve senaryo da Matthew Vaughn ve Karl Gajdusek imzasını taşıyor. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top