Hesabım
  Eylül Öztürk
  Görev Oyuncu
  Uyruk Türk
  Doğum tarihi 4 Haziran 1986 (Balıkesir, Türkiye)
  Yaş 35
  4
  yıllık kariyer
  4
  film ve dizi

  Biyografi

  4 Haziran 1986 yılında Balıkesir'de dünyaya geldi.İlkokulu Gölcük ve İstanbul'da okuyan Eylül Öztürk annesinin yurt dışında öğretmen olarak görevlendirilmesi ile beraber Belçika'ya yerleşti,ortaokulu burada okudu,Flemenkçe,İngilizce ve Fransızca öğrendi.O dönemde Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.Döndüğünde ise Adnan Menderes Anadolu Lisesi'ni kazandı.Okuduğu okulda yabancı dil bölümü açılmayınca geçici olarak Yeşilköy Anadolu Lisesi'ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı.İstanbul Üniversitesi Yunan Dili Ve Edebiyatı'nı kazanan Eylül Öztürk üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk hayatına devam etti,bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı.Aynı zamanda yerel bir TV ...
  Devamını oku

  Filmografi

  Deniz ve Güneş
  Deniz ve Güneş
  1 Haziran 2018
  Azem: Cin Karası
  Azem: Cin Karası
  30 Mayıs 2014
  Tut Sözünü
  Tut Sözünü
  2 Ocak 2015
  Yusuf Yusuf
  Yusuf Yusuf
  26 Aralık 2014

  Fotoğraflar

  Yorumlar
  • Uğur İskender
   Bu şekilde Türk milletinin değil, sadece ergenlerin kalbine girebilir. Keza 40 yaş üstü tek bir vatandaş tanımıyordur bu kadını.
  • volkan önder
   merhaba ,Türk Millerinin kalbine ancak bu şekilde girilebileceğini görmüşte ondan. Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de doğmuştur. Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk ilkokulu Gölcük ve İstanbul'da okudu. AnnesiBelçika'ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika'da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.Türkiye'ye döndüklerinde İstanbul Adnan MenderesAnadolu Lisesi'ni kazandı. Bu okulun yabancı dil bölümü açılmayınca geçici olarak Yeşilköy Anadolu Lisesi'ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı.İstanbul ÜniversitesiEdebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı bölümünü kazanarak burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı.Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yaptı. Sonrasında yine hizmet sektöründe kalabileceği ve seyahat edebileceği bir iş arayışına girdi . Dünya çapında geçerliliği olan sertifikalar aldı, eğitimlere katıldı şimdi özel bir şirkette çalışmaktadır.Radyo jingle'ları ve reklam müzikleri seslendirdi. 2014 yılının başında Knorr Çabuk Çorba'nın sosyal medya ve televizyon ekranlarındaki reklamlarında oynadı.Sosyal medya ile tanışması ile beraber çektiği kısa videolar ile yüzbinlerce kişinin takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Twitter'ın video uygulaması Vine ile yaptığı paylaşımları Memeli Mestan rumuzu ile yaparak tanındı. Eylül Öztürk'ün 2014 yılı Temmuz ayı itibariyle Vine'da toplam 735 videosu bulunmaktadır.
  Yorumları göster
  Back to Top