Filmleri oyla!
Beyazperdem
  'Friends' Özel Bölümü İçin Sonunda Sete Giriliyor
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 3 Nis 2021 - 22:05
  facebook Tweet

  HBO Max için çekilecek özel bölüm son aşamaya geldi

  Variety'nin haberine göre, Covid-19 salgını nedeniyle geciken bir başlangıcın ardından, merakla beklenen "Friends" özel buluşması nihayet 5 Nisan haftası sete giriyor. Jennifer Aniston, Courteney CoxDavid Schwimmer, Lisa KudrowMatt LeBlanc ve Matthew Perry, HBO Max özel bölümü için yeniden tam kadro halinde bir araya gelecek.

  Oyuncuların yeniden buluşması, ilk olarak 2020'nin başlarında, Koronavirüs krizinin tüm film ve TV prodüksiyonlarını durdurmasından sadece haftalar önce resmiyet kazanmıştı. Hatta, HBO Max, açılış lansmanı için bu bölümü ön planda kullanacaktı. Geçen yıl çıkan haberlere göre, yıldızların her biri özel bölümde oynamak için en az 2,5 milyon dolar alacak.

  Yayın haklarının yeni sahibi WarnerMedia'nın orijinal dizinin hakları için 400 milyon dolardan fazla para ödediği bildirildi. İlk olarak mart ayında gerçekleşmesi beklenen çekim tarihi ertelendi, WarnerMedia yöneticileri o zamanki WarnerMedia Entertainment başkanı olan Bob Greenblatt'le yaz sonuna kadar projeyi bitirmeyi ve HBO Max açılışına yetiştirmeyi amaçlamıştı.

  Özel bölüm, Burbank, Kaliforniya'daki Warner Bros. Studio'nun lotunun orijinal "Friends" bölümlerinin de çekimlerinin yapıldığı Stage 24'da gerçekleşecek. Ben Winston'ın yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını üstlendiği "Friends" özel bölümünün yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane'den oluşuyor.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top