Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bilim Kurgu Filmi “Karanlık Zihinler” ile İsyan Vakti Geldi!
  3 Ağu 2018 - 08:19
  facebook Tweet

  Bilim kurgu filmi “Karanlık Zihinler” sinemalarda dönmeye başlıyor.

  Karanlık Zihinler filmi bugün itibariyle seyircilerle buluşuyor. Distopik bir gelecekte geçen gençlik bilim kurgusu, Amerikalı yazar Alexandra Bracken'ın gençlik roman serisinden beyaz perdeye uyarlandı. Yeni bir Açlık Oyunları rüzgarı estiren ve gençlerin ellerine dünyanın kaderini teslim eden bilim kurgu filmine biletinizi hemen alıp isyana katımak için buraya tıklayın!

  Romantik yapım “Her Şey”in genç yıldızı Amandla Stenberg'ün başrolünü üstlendiği film, sisteme karşı koymaya karar veren kararlı gençlerin hikayesini anlatıyor.

  Amerika'daki bütün gençleri öldüren korkunç vebada hayatta kalmayı başaran Ruby Dale, özel güçlere sahiptir. Kendisi gibi diğer hayatta kalanlar da değişik güçlere sahiplerdir ve sadece renklerle tanımlanırlar; yeşiller (ileri zeka), maviler (telekinezi), sarılar (elektriği kontrol edebilme), turuncular (zihin kontrol) ve kırmızılar (ateşi kontrol edebilme). Ruby ise "turuncu" türünün çok güçlü bir üyesidir. Ruby ve arkadaşları, gönderildikleri korkutucu devlet tesisi Thurmond'dan kaçtıklarında hayat bambaşka bir hal alır. East River'daki güvenli bölgeye ulaşmaya çalışan grup, yetişkinlerin gençlere savaş açtığı bu dünyada yalnızca kaçmanın yeterli olmadığını fark etmeye başlarlar...

  Geçtiğimiz sene “This Is Us” ile Altın Küre adaylığı elde eden Mandy Moore, “Trust” dizisinde izlediğimiz Harris Dickinson, “The West Wing” ile 3 kez Altın Küre’ye aday gösterilen Bradley WhitfordWallace LanghamGolden BrooksMark O'BrienPatrick Gibson ve “Game of Thrones”un Brienne’i Gwendoline Christie gibi başarılı isimleri kadrosunda bulunduran filmin yönetmenliğini ise Kung Fu Panda 2” ile En İyi Animasyon Filmi Oscar'ına aday gösterilen Jennifer Yuh Nelson üstleniyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • buse odabaş
   maze runner + x-men x açlık oyunları = karanlık zihinler
  Yorumları göster
  Back to Top