Filmleri oyla!
Beyazperdem
  “Oyuncak Hikayesi 4”te Don Rickles’ın da Sesini Duyacağız!
  4 Nis 2019 - 02:09
  facebook Tweet

  Serinin sevilen sesi Don Rickles devam halkasında da yer alacak.

  Üç filmiyle tüm dünyada yaklaşık iki milyar dolar gişe hasılatı elde eden “Oyuncak Hikayesi” serisinin yıllardır beklenen devam halkası “Oyuncak Hikayesi 4”ten serinin hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. Serinin tüm filmlerinde Bay Patates Kafa karakterine sesiyle hayat veren usta komedyen ve aktör Don Rickles’ın da filmin seslendirmeye kadrosunda yer alacağı açıklandı. 2017 yılında aramızdan ayrılan oyuncunun repliklerini ölümünden önce mi seslendirdiği yoksa önceki filmlerdeki sesinin mi kullanılacağı henüz bilinmiyor.

  Filmin bol yıldızlı seslendirme kadrosunda Tom HanksTim AllenJoan CusackKristen SchaalBonnie HuntTony HaleKeegan-Michael KeyJordan PeeleKeanu ReevesMadeleine McGraw ve Patricia Arquette gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise 2015 yapımı “Ters Yüz”ün Oscar adayı senaristi Josh Cooley oturuyor.

  “Oyuncak Hikayesi 4”, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğunu Bonnie’nin yanında olmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır.

  “Oyuncak Hikayesi 4” ülkemizde 21 Haziran tarihinde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top