Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Brad Pitt’li Bilim Kurgu "Yıldızlara Doğru"dan IMAX Fragman!
  21 Ağu 2019 - 17:04
  facebook Tweet

  Brad Pitt başrollü ""Yıldızlara Doğru" filminden IMAX fragman geldi.

  Yıldızlara Doğru IMAX Fragman

  Yepyeni bilim kurgu filmi Yıldızlara Doğru'dan IMAX bir fragman yayınlandı. Soysuzlar ÇetesiHayat AğacıKazanma SanatıDünya Savaşı Z12 Yıllık EsaretFuryThe Big ShortMüttefik gibi pek çok önemli filmde sinema tarihine adını yazdıran, Oscar ve Altın Küre ödüllü yakışıklı oyuncu Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı film, ünlü oyuncuyu Mars'a giden bir astronot olarak karşımıza çıkarıyor.

  Bilim kurgu filmi "Yıldızlara Doğru", bir astronot olan Roy McBride'ın yolculuğunu anlatıyor. 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlayan Roy, kayıp babasını bulmak ve gezegenimizdeki hayatı tehdit eden bir gizemi çözmek için güneş sisteminin dışına yolculuk ediyor. Yolculuğu, insanın varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırları ortaya çıkarıyor.

  "The Immigrant", Two LoversGecenin İki Yüzü ile tanıdığımız, son olarak “Kayıp Şehir Z” ile karşımıza çıkan James Gray'in yönetmen koltuğunda oturduğu bilim kurgu yapımının senaryosunda ise yönetmen Gray ile birlikte Fringe dizisinin yazarı Ethan Gross'un imzası bulunuyor. Yönetmen Gray, 1940'lı yıllarda Stagg Field'da var olan nükleer reaktör araştırmasından ilham aldı. Bazıları bu reaktörün çok tehlikeli ve durdurulamaz bir felakete neden olacağını düşünüyordu. Bu felaket ise bilimin kontrolden çıkması olarak tanımlanıyordu.

  Bilim kurgu yapımının güçlü kadrosunda ayrıca; Akademi Ödülü, Altın Küre Ödülü, Emmy Ödülü ve Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü kazanmış ünlü aktör Tommy Lee Jones, 2017 yılında “Loving” ile ilk Oscar adaylığını elde eden Ruth NeggaYüzüklerin Efendisi'nin güzel Arwen'i Liv TylerAçlık Oyunları serisi, Pride & Prejudice gibi birçok önemli yapımda rol alan, iki kez Altın Küre’ye layık görülen Donald SutherlandJamie KennedyJohn Ortiz ve “Frontier” dizisinden Greg Bryk gibi isimler yer alıyor. Merakla beklenen filmin müziklerine “Yeryüzündeki Son Aşk”, “Savaşın Gölgesinde” ve “Vahşiler” gibi filmlerden tanıdığımız Emmy adayı İngiliz besteci Max Richter imza atıyor.

  Bol yıldızlı kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan bilim kurgu filmi “Yıldızlara Doğru” ülkemizde 20 Eylül tarihinde seyircilerinin karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top