Filmleri oyla!
Beyazperdem
    "Zombieland 2: Double Tap"in Kamera Arkasına Bir Yolculuk!
    16 Eyl 2019 - 19:45
    facebook Tweet

    "Zombieland 2: Double Tap" filminden kamera arkası videosu geldi.

    Zombieland 2: Double Tap ile macera yeniden başlıyor. Sevdiğimiz karakterleri geri getirerek yeniden zombi mücadelesinin ortasına yerleştiren devam filminden kamera arkası videosu geldi. Ekibin tekrar bir araya gelmekten ne kadar mutlu olduğunu dile getirdiği röportajların yanı sıra filmden yeni sahneleri de barındıran video, devam filminin aksiyon dozunun bir hayli yüksek olacağını gösteriyor.

    Film serisinde, Tallahassee karakterini canlandıran, Three Billboards Outside Ebbing MissouriAçlık Oyunları serisi, Han Solo: Bir Star Wars HikayesiSkandalın Adı Larry Flynt gibi filmlerin üç Oscar adaylığı bulunan usta oyuncusu Woody Harrelson, Columbus karakterini canlandıran, Sosyal AğÖtekiBatman V SupermanSihirbazlar Çetesi gibi filmlerden tanıdığımız, 2011 yılında Oscar’a aday gösterilen Jesse Eisenberg; Witchita/Krista karakterini canlandıran, La La LandThe FavouriteAdı ÇıkmışBirdman gibi filmlerde izlediğimiz Oscar adayı güzel oyuncu Emma Stone ve Little Rock karakterini canlandıran, Little Miss SunshineAile Sırlarıİşaretler gibi filmlerde izleme fırsatı bulduğumuz Oscar adayı genç oyuncu Abigail Breslin bir kez daha filmin başrollerini üstleniyorlar.

    Zombieland 2: Double Tap"in zengin oyuncu oyuncu kadrosunda ayrıca; GhostbustersRushmoreLost In TranslationSuda YaşamFantastic Mr. Fox, City of EmberBroken Flowers gibi filmlerden tanıdığımız, Altın Küre sahibi oyuncu Bill MurrayLuke Wilson, “Silicon Valley” ile Emmy adaylığı elde eden Thomas Middleditch, "Now Apocalypse" dizisinin yıldızı Avan Jogia, Nevada karakteri olarak seriye dahil olan Rosario Dawson, Netflix yapımı “Set It Up” filminde izlediğimiz güzel oyuncu Zoey Deutch ve Blues Brothers'dan tanıdığımız, Akademi Ödülü adayı ve Emmy Ödülü sahibi oyuncu Dan Aykroyd da yer alıyor.

    "Zombieland 2: Double Tap"te ana dörtlüyü Beyaz Saray'a taşınırken buluyoruz. Geçen 10 yıl sürecinde farklı evlerde konaklayan ekip, en sonunda en iyi ev olan Beyaz Saray'a taşınmaya karar veriyor. Geçen 10 yıl içinde zombiler de giderek evrimleşiyor ve farklı türlere ayrılıyorlar. Ekibe en çok sıkıntı verecek olan zombi türü ise daha hızlı, daha zeki ve daha güçlü olan T-800 türü zombiler oluyor.

    "Zombieland 2: Double Tap" ülkemizde vizyona girmeyecek.

    facebook Tweet
    Benzer Haberler
    Öneriler
    Yorumlar
    Yorumları göster
    Back to Top