Hesabım
  Mucize Doktor
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,7
  50 Puanlama
  Mucize Doktor hakkında görüşlerin ?

  5 Kullanıcı yorumları

  5
  2 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  2 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  1 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  Ayşegül Sarisoy Yavuz
  Ayşegül Sarisoy Yavuz

  Takipçi 2 değerlendirmeler Takip Et!

  Dizi eleştirileri
  5,0
  31 Mayıs 2021 tarihinde eklendi
  Lütfen mucize doktor ksldığı yerden devam etsin ali vefanın mucizeleri devam etsin.diğer oyıncularla birlikte
  Yıldız Biber Güven
  Yıldız Biber Güven

  1 değerlendirme Takip Et!

  Dizi eleştirileri
  3,0
  14 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  Müzik çok yoğun ve hareketler çok yavaş, sözsüz geçen dakikalar.. İzlemek bu yönüyle çok yoruyor, daha da keyifli olabilir..
  mustafa aksoy
  mustafa aksoy

  1 değerlendirme Takip Et!

  Dizi eleştirileri
  1,0
  5 Şubat 2021 tarihinde eklendi
  Dizinin a.koydugunuz için tebrik ederim.Bu ancak ülkemde olabilirdi.problem neydi, telif hakkımiydi?
  Elnur isazade
  Elnur isazade

  1 değerlendirme Takip Et!

  Dizi eleştirileri
  5,0
  28 Mayıs 2021 tarihinde eklendi
  Lütfen Mucize Doktor yeniden başlasın Mucize Doktor bize umud ol herşeyi oğretdi Nolur Mucize doktoru yeni den başlatın on yeniden bir şans verin lütfen Nolur
  İhsan Toprak
  İhsan Toprak

  1 değerlendirme Takip Et!

  Dizi eleştirileri
  3,0
  13 Ağustos 2021 tarihinde eklendi
  Dizi çok iyi başladı aslında... Katakterlerle ve yapımla ilgili bir çok şey söylenebilir çok eksik yanları var bu bir gerçek. Öncelikle dramın dozunun kaçırıldığını kabul etmek yerinde olur. Senaryo kararsız bu ciddi bir problem. Karakter gelişimi sanırım seyirciyi yordu Ali vefa gittikçe çocuk oldu bazen asla yapamam dediklerini böyle bir problemi yokmuş gibi yaptı ertesi bölüm bunun binde biri için kıyameti koparttı. İlk bölümlerdeki karakter zaten bir kaç bölüm sonra çok sevildi.Dizinin sonuna gelindiğindeyse fazla mimik yapan dengesiz bir çocuğa dönüştü oysa başlangıçta çok daha kararlıydı.Bi ara her bölümün sonunda krize girmesi çıldırtmıştır sanırım seyirciyi. Müzik dizinin en büyük problemiydi tabi senaryodan sonra. Her bölümden sonra oturulup yazılıyor hissi oluşturan senaryo dışında üzerinde yeterince çalışılmayan müzikler cidden kötüydü. Duygusal sahnelerde doğru soundlar kullanılmadı ve komik ve gerilimli ve galiba nerdeyse tüm sahnelerde müzik sıkıntılıydı. Bir ara izleyici eleştirilerini dikkate alalım endişesiyle profesyonel akıldan aşırı uzaklaşıldığı nı görmemek mümkün değil. Diziden çıkarılan karakterler ve sokulan karakterler hatalıydı. Doruk karakteri dışında bu konuda ekip çok başarısızdı. Nazlının babası apar topar anlatıldı.annesi nerdeydi? Dizinin aile bağlarını bukadar yok sayması gereksiz bir yüzeyselleşmeye sebep oldu. Yetiştirme yurdundan toplanmıştı adeta kadro! Annesi babası olan kimse yokmuydu? Tıbbi hatalar zaten inanılmaz dı!

  Zamanın doğru işlenememesi Ölümcül ameliyatlar dan çıkıp hiçbirşeyi yokmuş gibi davranan karakterlere sebep oldu. Türk yapımlarında danışmanlık almama problemi bilinen bir şey.
  Böyle bir dizideyse şart tı ama brlliki bu lobuda ciddiye alınmamıştı. Her bölüme bir sürü vaka sıkıştırma derdi çekilmez yaptı diziyi. Otizimli karakterin gelişimi daha planlı olmalıydı.Aşk git gelleri doğru işlenemedi. Dış sahne yoktu tamam bunu maddi şartlar ve hastalığa bağlayabilirsiniz. Yinede daha gerçek algı oluşturulmalı idi?
  Ali vefa nerden alışveriş yapar, nasıl yaşar daha fazla görmeli,notizimli biri neden krize girer detaylıca daha düzgün anlatılmalıydı, fizyolojik ve biyolojik tepkilerini daha iyi görmek isterdik. Genel olarak senaryoda karakterlerin yeri yani karakter yapısı belirsizdi ki karakter hareketliliğini savunuyorsanız bunu da çok doğru anlatamadınız. Çooook uzun analiz yapabilir ve Sanırım daha bir sürü şey yazabilirim. Sonuç; bu kadar iyi bir proje nasıl bu hale getirilebildi? Gerçekten bravo!!
  Back to Top