Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Aşk 101
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,5
  74 Puanlama ve 2 Eleştiri
  dağılımı 2 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Aşk 101 hakkında görüşlerin ?
  Sarp Baran
  Sarp Baran

  Takip Et! 5 Takipçi 130 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  0,5
  10 Mayıs 2021 tarihinde eklendi
  Son derece rezil bir ergen dizisi. Ya onu bunu geçtim de bir öğretmene küfür edilir mi? Kesinlikle küçük yaştaki kitleye kötü örnek olabilecek bir dizi.
  emre
  emre

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  1,0
  31 Temmuz 2020 tarihinde eklendi
  Senaryosu bebekin aklına gelir BERBAT Türkler olarak dizilere biraz özen göstermeliyiz. Ergenler beğenir nasılsa diye çekilmiş bir dizi, Mert Yazıcıoğlu ve İpek bide Selahattin iyi oynamış ,Alina ve Kubliay çok kötü oynamışlar cidden artık Netflix'te göğsümüzün kabaracağı dizilere ihtiyacımız var ya Bi Breaking Bad bi Peaky Blinders bi G.O.T bi Mindhuunter'ımız yok mu ya ! BEŞ PARA ETMEZ DİZİ Puanım:2.7
  Polat B
  Polat B

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1. sezon eleştirileri
  3,5
  27 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Çoğu kişi tarafından konu olarak ağır eleştiriler almasına rağmen ön gösterimde bahsi geçen konudan çok genç yaşam ve düşüncelerini konu alan senaryo. Dizi gayet akıcı bir şekilde ilerliyor, çoğu uzun Netflix yapımlarında olduğu gibi "OOOOHH HADİ BİT ARTIK BE" gibisinden bir şey söyletmiyor. Oyuncular karakterlerini güzel ve doğal yansıtmış. Bazı sahnelerde klasik Türk TV detaylarını yakalayabilirsiniz. Bunlarıda motif olarak düşünebiliriz aslında. Bu yapıma aşırı ciddi bir şekilde bakılmasını doğru bulmuyorum. Sıkıldığınız veya arkadaşlarınızla birlikte hem birazcık düşündüren hemde kendinizi bulacağınız bir yapım izlemek isterseniz kesinlikle seçenekleriniz arasında bulunmalı.

  spoiler: Bazı dikkatimi çeken ve gereksiz bulduğum detaylar var. Çoğu sahnede müdür, öğretmen hatta hizmetlinin bile küfür ettiği gözümüze resmen sokuluyor. Geçtiği dönemdeki eğitim anlayışımız şuankinden daha sert olabilir ancak dünyaya bu şekilde yayınlanan bir yapımda bu şekilde gösterilmesi algı yaratabilir diye düşünüyorum. Hiçbir eğitmenin ve öğrencinin örneğin son sahnelerden birinde olduğu gibi topluluk hatta öğrencilerin velilerinin bile bulunduğu ortamda bu şekilde küfür ediyor gösterilmesi inanılmaz gözüme battı. Bazı şimdiki zaman dönüşlerimizde de zamanın bu kadar ağır ilerlemesi bazen canımı sıktı. Belki sizin hoşunuza gidebilir ama bu kadar hızlı ve akıcı giden senaryoya şimdi zaman dönüşlerindeki yavaşlık birazcık hız kesmek gibi geldi.
  Can Tekin
  Can Tekin

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  25 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Dizi harika. Ama önce diziye ön yargılı olanlara bir şey söylemek istiyorum ya abi diziyi izlememişsin yok toplum yozlaşıcak falan sen zaten yobaz olmuşsun. Ikincisi sahte bi hesap osman karakterine eş cinsel demiş ya sizene insanların kendi derciği ve bunu söyliyende ELITE izleyen insan yanlış anlaşılmasın ben ELITE dizisini eleştirmiyorum ama biraz saygı duyun. Dizi gerçekten harika hele i şarkılar bi harika.
  Back to Top