Hesabım
  Kuş Uçuşu
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,1
  17 Puanlama
  Kuş Uçuşu hakkında görüşlerin ?

  5 Kullanıcı yorumları

  5
  1 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  1 Eleştiri
  2
  1 Eleştiri
  1
  2 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Ceyceyyy
  Ceyceyyy

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  3,0
  10 Haziran 2022 tarihinde eklendi
  Dizi beni çok gerdi.X ve Z kuşağinin çatışması diyebiliriz ama Z kuşağı çok aptalca gösterilmiş aman aman bir senaryo konu zenginliği beklemeyin gerilmeme rağmen izledim.müzikler çekim kalitesi çok iyiydi.ibrahim Çelikkol ve Birce Akalay uyumu diye de bir şey vardı.
  Taha ÇELİK
  Taha ÇELİK

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  1,5
  11 Haziran 2022 tarihinde eklendi
  İlk bölümde diyorsunuz ki galiba güzel bir dizi buldum. Çok geçmeden anlıyorsunuz, sadece bir şey anlatmak için tasarlanmış bir hikaye. Olay örgüsü, olayların mantığı, izlenecek adımlar vs hep es geçilmiş. Mesela karakter şöyle bir şey yapacak diye belli ediyor ve o olay 10 dakika içinde oluyor. Size de "ya bu kadar kolay kandırılınır mı insan" vs demek kalıyor. Her açıdan kötü bir yapım. Netflix böyle devam ederse bence silinip gidecek.
  GÜMÜŞ PETSHOP
  GÜMÜŞ PETSHOP

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  4 Temmuz 2022 tarihinde eklendi
  Muhteşem bir dizi.................................................................................................................
  Nur99
  Nur99

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  2,5
  7 Temmuz 2022 tarihinde eklendi
  Merakımdan izledim. Ama beni rahatsız eden sahneler çoktu. Özellikle bu yabancı dizilerdeki özenti gibi sürekli şarap, viski gibi alkol tüketilmesi. Hatta normal bir şekilde her yerde.. bi taklitçilik sezdim. En iyi ibrahim celikkol ve birce akalay oynamış. Senaryosu da basit geldi. Madem böyle geniş bi platformda yer alıyormuşuz o halde 'bizi' yansıtan birkaç değer barindirsak hiç fena olmaz aslında. Özentilik iğreti getirdi artık.
  Berna Coşkun
  Berna Coşkun

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  1,0
  3 Ağustos 2022 tarihinde eklendi
  Ay Yapım için çok basit bir dizi olmuş. Baş karakterdeki genç kız çok saçma, basit davranıyor kimse farketmiyor. Çok saçma dizi. Diziyi izlemeyi bırakıyorum.
  Back to Top