Hesabım
  Havada Aşk Var
   Havada Aşk Var
  14 Haziran 2013 Sinemada | 1s 36dk | Komedi, Romantik
  Yönetmen Alexandre Castagnetti
  |
  Senarist Vincent Angell
  Oyuncular: Ludivine Sagnier, Nicolas Bedos, Jonathan Cohen
  Orijinal adı Amour & turbulences
  Üyeler
  3,0 5 Puanlama, 1 Eleştiri
  Beyazperde
  3,0
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet

  Paris'ten Newyork'a giden bir uçakta olan güzel Julie evlenmek için oraya gitmektedir. Kendini 3 yıl önce aşık olduğu adam olan Antoine'ın yanında otururken bulur. Antoine oldukça çekici bir adamdır ve Julie'yi ona geri dönmeye ikna etmek için geçirecekleri 6 saate güvenmektedir, oysa Julie buna izin vermemek için elinden geleni yapmaktadır. Onlar bu uçak yolculuğunu yaparken izleyicide kendilerini onların aşk hikayesinde bir yolculuğa çıkmış buluyor . Bir sürü romantik sahnenin yer aldığı film,çiftin tanışmaları , aşık olmaları ayrılıklarının yer aldığı bir sürü sarsıcı sahneyle başbaşa bırakıyor film izleyiciyi.

  Beyazperde Eleştirisi

  3,0
  Ortalama
  Havada Aşk Var

  Şablona uygun ‘kendini iyi hisset’ filmlerinden biri...

  Yazar: Hilal Çetinder
  Fransız sinemasının, festivallerde boy gösterenlerin yanı sıra popüler tarafa meyleden romantik komedilere de yöneldiğine tanık oluyoruz son yıllarda. Alexandre Castagnetti, Hollywood gibi aşkın ve romantik komedinin güvenli limanlardan biri olduğunu düşünmüş olmalı ki bu çarkın içine giriyor ve kolay izlenir bir film sunuyor. Dizi ve filmlerde belirli aralıklarla karşımıza çıkan ‘Havada Aşk Var’, son olarak yine popüler sinema dilindeki Fransız filmiyle gelmişti karşımıza. Başrollerinde Marion Cotillard ve Vincent Elbaz’ın yer aldığı 2005 yapımı filmde (Ma Vie En L'air), pilotları simülasyon programlarıyla uçuşa hazırlayan ancak uçmaktan ölesiye korkan bir adamın aşkı uğruna korkusuyla yüzleşmesi konu edilmişti. Yeni ‘Havada Aşk Var’ (Amour et Turbulences), isminin altını çizmek istercesine geçtiğimiz günlerde izlediğimiz Pedro Almodovar’ın ‘Aklımı Oynatacağım’(Los Amantes Pasajeros) fi

  Fragmanlar

  Havada Aşk Var Orijinal Fragman 1:59
  Havada Aşk Var Orijinal Fragman
  11.505 gösterim
  Öneriler

  Son Haberler

  Man Of Steel Haftanın Şampiyonu Oldu
  Haberler - Sektörden
  18 Haziran 2013 Salı
  Vizyonda Aksiyon Var!
  Haberler - Gündemdeki Filmler
  Altı yeni filmin seyircisiyle buluştuğu bu hafta beyazperde aksiyon ve gerilim ağırlıklı. İşte detaylar!
  13 Haziran 2013 Perşembe

  Oyuncular

  Ludivine Sagnier
  Rolü : Julie
  Nicolas Bedos
  Rolü : Antoine
  Jonathan Cohen
  Rolü : Hugo
  Arnaud Ducret
  Rolü : Franck

  Fotoğraflar

  Bunları Biliyor musunuz?

  Yönetmen Hakkında

  Filmin yönetmeni Alexandre Castagnetti bir amerikan senaryosunu okuduktan sonra filmi çekmeye karar veriyor, kişisel olarak romantik komedileri sevdiğini söyleyen yönetmen günün birinde hep bunlaradan bir tane çekmek istemiştim diyor.

  Yönetmenin Görüşü

  Filmin yönetmeni şöyle diyor :"Uzun zaman önce, Mathieu Robinet ve Julien Ralanto’ya bir romantik komedi yapmak istediğimi söylemiştim. Bana umut veren filmleri seviyorum — iki insanbirbiri için yaratılmışsa, kaderin (ya da kurmacanın büyüsünün) bedeli ne olursa olsun onları buluşturmasını istiyorum. Ayrıca şuna da inanıyorum ki filmlerde aşkın size rehberlik etmesine izin verme çabası gösterirseniz, sizi tüm kaygı ve kibirlerinizden arındıracak Devamını oku

  Teknik bilgiler

  Ülke Fransa
  Dağıtımcı M3 Film
  Yapım yılı 2013
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar 2 başlık
  Bütçe -
  Dil Fransızca, İngilizce
  Görüntü formatı 35 mm
  Renk Renkli
  Ses formatı DTS
  Yapım formatı 2.35 : 1 Cinemascope
  Viza numarası -

  Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

  Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri 2013, En iyi film: Komedi, {Genre} türündeki en iyi filmler : 2013.

  Yorumlar

  Back to Top