Hesabım
  Yıldız Kadroya Dev Gala: "Hazine" Alkışlarla İzlendi

  4 Kasım'da vizyona girecek "Hazine" filminin galası gerçekleştirildi.

  BKM
  BKM

  4 Kasım’da sinemalarda izleyici ile buluşmaya hazırlanan BKM yapımı "Hazine" filminin galası geçtiğimiz akşam Maximum Uniq Hall’de gerçekleştirildi. Filmin oyuncuları Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Serkan Keskin, Şükran Ovalı, Hasibe Eren, Bülent Çolak ve filmin yönetmeni Canbert Yerguz’un hazır bulunduğu gala ünlü konukların katılımıyla renklendi.

  KALIPLARIN DIŞINDA BİR FİLM

  İzleme öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncular "Hazine" için; "Kara komedi türünde özel bir film yaptık. Seyirciye farklı duygular yaşatmaya çalıştığımız, zincirleme bir hikaye. Romantik, komik, dramatik duyguları aynı anda yaşayacağınız yanlış anlaşılmalar silsilesi içinde tam bir kara komedi. Güçlü bir hikaye örgüsü var, sinemada seyirciye kalıpların dışında bir film sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz" yorumu yaptılar.

  BKM

  SEYİRCİ SİNEMAYI ÖZLEMİŞ

  1200 kişilik salonun dolduğu galada filmi izleyen konuklar "Hazine" filmi dakikalarca ayakta alkışladılar. Seyircilerden tam not alan filmin galasına katılanlar arasında; Uraz Kaygılaroğlu, Gonca Vuslateri, Büşra Pekin, Cansu Tosun, Caner Erkin, Şebnem Dönmez, Cem Gelinoğlu, Ertan Saban, Fırat Çelik, Devrim Özkan, Gülenay Kalkan, Ömer Faruk Sorak, Ozan Açıktan, İhsan Can Kahveci, Cezmi Baskın, Şebnem Hassanisoughi, Tuvana Türkay, Atakan Çelik, Cemile Canyurt, Safa Sarı, Cihan Talay, Baturay Özdemir, Bedran Güzel, Burak Altındağ, Burcu Gönder, Cemal Okan, Cemre Baysel, Doğan Akdoğan0, Funda Ödemiş, Gülhan Tekin, Hande Katipoğlu, Hazal Subaşı, İrem Kahyaoglu, Mahsun Karaca, Murat Göçmez, Nebi Tolga, Nursel Köse, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Sercan Gülbahar, Serra Tokdemir vardı.

  Filmi izleyen tüm konukların ortak yorumu ise "Çok cesur ve sıra dışı kara mizah anlatımıyla, beklenmedik anlarda yaşanan trajikomik olaylar izleyene sürekli acaba şimdi ne olacak hissini veriyor. Hem eğleniyor hem de uzun bir süreden sonra sinemada farklı bir film izliyor olmaktan keyif alıyorsunuz" oldu.

  KARA KOMEDİ TÜRÜNDE BİR FİLM “HAZİNE”

  Oyuncu kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaşar ve Hasibe Eren’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Canbert Yerguz’un oturduğu Hazine, yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile 4 Kasım’da sinemalarda izleyici ile buluşacak.

  Uraz Kaygılaroğlu

  BKM

  Büşra Pekin

  BKM

  Cem Gelinoğlu

  BKM

  Fırat Çelik

  BKM

  Gonca Vuslateri

  BKM

  Ertan Saban & Sercan Gülbahar

  BKM

  Cezmi Baskın

  BKM

  Ömer Faruk Sorak

  BKM

  Ozan Açıktan

  BKM

  Tuvana Türkay

  BKM

  Şebnem Dönmez

  BKM

  Atakan Çelik & Cemile Canyurt

  BKM

  Cansu Tosun & Şebnem Hassanisoughi

  BKM

  Cemal Okan

  BKM

  Cihan Talay

  BKM

  Devrim Özkan

  BKM

  Doğan Akdoğan

  BKM

  Gözde Kahveci & İrfan Can Kahveci

  BKM

  Gülhan Tekin, Hasan Elmas & Burcu Gönder

  BKM

  Hazal Subaşı

  BKM

  Murat Göçmez

  BKM

  Nursel Köse & Ulrich Mertin

  BKM
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top