Hesabım
  Yılın En 'Ciddi' Komedi Filmi "Güven Bana"nın Galası Gerçekleşti

  "Güven Bana" bu cuma sinemalarda!

  .

  Merakla beklenen komedi filmi "Güven Bana"nın galası geçtiğimiz akşam Paribu Cineverse Kanyon AVM’de gerçekleşti. Yapımını Aytaç Medya, yapımcılığını Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz’un üstlendiği, Selçuk Aydemir’in yazdığı ve yönettiği "Güven Bana" 13 Ekim Cuma günü itibariyle sinemalardaki yerini alıyor.

  Gerçekleştirilen gala gecesinde Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz ile filmin oyuncuları Cihangir Ceyhan, Ufuk Bayraktar, Okan Cabalar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım, Pelin Karahan, Serap Önder ve Selçuk Aydemir tam kadro olarak yer aldı. Film gösterim sonunda izleyiciden tam not aldı ve seyirciyle birlikte filmi izleyen ekip, dakikalarca ayakta alkışlandı.

  Ailesinden kalan miras yüzünden kendilerini istemeden de olsa ucu mafyaya kadar dayanan bir olaylar zincirinin içinde bulan Özcan ve Sercan kardeşlerin yaşadığı macerayı anlatan film, iki farklı kuşağın oyuncularını bir araya getiriyor. Film ayrıca aramızdan ayrılan iki usta oyuncu Köksal Engür ve Yılmaz Gruda’nın yer aldığı son proje olmasıyla özel bir anlam taşıyor.

  Sinemanın Duayen İsimleri "Güven Bana" Filminde Buluştu

  "Güven Bana" 13 Ekim'de sinemalarda!

  Ufuk Bayraktar

  .

  Ufuk Bayraktar: Selçuk hocayla biz aynı mahallede büyüdük. Gönlümde hep böyle bir komedi yapma isteği vardı bu filmle karşılaşınca bu fırsatı kaçırmak istemedim. Seyircinin takdiri artık buradan sonra, herkese teşekkürler.

  Cihangir Ceylan

  .

  Cihangir Ceylan: Benim için de insanlara göre ters köşe sayılabilecek ama çok yapmak istediğim bir film tarzıydı. Komedi olarak kodlasak da bana göre son dönemde yapılan çok güzel bir Türk filmi oldu. Türk filmi sevenlerin birçok kez izleyebileceği bir film. Komedi dili olarak son yıllarda izlediğimiz filmlerden daha farklı bir film oldu biz de buna eşlik ettik. Herkesi bekliyoruz.

  Selçuk Aydemir

  .

  Selçuk Aydemir: Değişik bir film izleyeceksiniz. Hikayenin daha ön planda olduğu, esprilerin artık hikayelere ve karaktere hizmet ettiği filmler yapma arzusundaydım ve bu film onun ilk adımı oldu. Bu projede beni yalnız bırakmayan oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum. Özellikle drama kariyerlerinin zirvesindeyken böyle bir çılgınlığa ortak olup çok büyük bir hüner gösteren ve beni çok şaşırtan Cihangir Ceyhan ve Ufuk Bayraktar’a teşekkür ediyorum.

  Erdal Özyağcılar

  .

  Erdal Özyağcılar: Selçuk Aydemir’i çektiği filmlerden tanıyordum zaten. Selçuk’un umudu bu filmin dünyanın her yerinde seyredilebilir olmasıydı. Cast seçimi çok doğru yapılmış bir film oldu. Çok da güzel bir film oldu. Farklı bir komedi oldu seveceğinize çok inanıyorum.

  Pelin Karahan

  .

  Pelin Karahan: Ben tiyatroda ilk komediyi Selçuk hocayla yapmıştım sinemada da yine Selçuk hocayla devam ediyorum. Bu filmde erkeklere ağırlık vermiş ama bana söz verdi kadınlarla ilgili komedi yapmaya başlayacak artık hocam. Ama bu kadronun ve mizahın içinde olmak çok keyifli. Herkese iyi seyirler.

  Aytaç Ağdağ

  .

  Aytaç Ağdağ: Selçuk hocam sinema sektöründe birçok alanda ilklere imza atmış bir isim. Onunla bir yola çıktık ve hedeflerimiz var. Türk komedisinin dışında uluslararası komedi anlayışıyla bir film yapsak mı dedik ve Selçuk hocayla bu gayede buluştuk, umarım güzel sonuçlar alacağız.

  Özgür Emre Yıldırım

  .

  Özgür Emre Yıldırım

  Eylem Şenkal

  .

  Eylem Şenkal

  Cengiz Aydoğan

  .

  Cengiz Aydoğan

  Selin Genç

  .

  Selin Genç

  Ediz Kentkuran

  .

  Ediz Kentkuran (Aytaç Medya Genel Koordinatörü)

  Güzin Özyağcılar & Zeynep Özyağcılar

  .

  Güzin Özyağcılar & Zeynep Özyağcılar

  Ediz Kentkuran & Aytaç Ağdağ

  .

  Ediz Kentkuran, Aytaç Ağdağ

  Pelin Karahan & Bedri Güntay

  .

  Zeynep, Güzin, Erdal Özyağcılar

  .
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top