Hesabım
  Brad Pitt'li Aksiyon Filmi "Suikast Treni"nin Galasından Eğlenceli Görüntüler
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 2 Ağu 2022 - 11:30

  "Suikast Treni" bu cuma sinemalarda!

  Başrolünü Brad Pitt'in üstlendiği aksiyon filmi "Suikast Treni"nin (Bullet Train) ABD galası düzenlendi. Galaya Brad Pitt'in yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda yer alan Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Brian Tyree HenryHiroyuki Sanada gibi isimler de katıldı. Yeni tarzıyla dikkat çeken brad Pitt, filmin diğer gösterimlerinde olduğu gibi yine çılgın hareketleriyle eğlenceli fotoğraflara konu oldu.

  "Suikast Treni", Japon yazar Kōtarō Isaka tarafından yazılan “Maria Beetle” romanından uyarlandı. Film, Tokyo'da bir hızlı trende, farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçiye odaklanıyor. Brad Pitt, raydan çıkan bir dizi olayın ardından, işini barışçıl bir şekilde yapmaya kararlı fakat kötü şanstan muzdarip bir suikastçı olan Uğur Böceği (Lady Bug) karakterine hayat veriyor.

  Uğur Böceği'nin son görevi onu dünyanın dört bir yanından ölümcül düşmanlarla dolu bir yola sokar. Kendisini Japonya'da, dünyanın en hızlı treninde, hepsi birbiriyle bağlantılı ancak çelişkili hedeflere sahip suikastçılarla dolu bir ortamda çarpışma rotasına sürüklenirken bulan Uğur Böceği'nin trenden inmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda Sandra Bullock da yer alıyor ve kitaba adını veren ve Uğur Böceği'nin patronu olan Maria Beetle karakterini canlandırıyor. 

  "Suikast Treni"nin yönetmen koltuğunda ise "Deadpool 2" filminin de yönetmenliğini yapan David Leitch oturuyor. Yönetmenlikten önce dublörlük kariyerinde ilerleyen Leitch daha önce Fight ClubOcean's 11TroyMr. and Mrs. Smith gibi filmlerde Brad Pitt'in dublörü olarak görev almıştı.

  "Suikast Treni" 5 Ağustos'ta sinemalarda! Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz...

   

  Brian Tyree Henry ve Aaron Taylor Johnson

  Brian Tyree Henry ve Aaron Taylor Johnson

  Brian Tyree Henry ve Logan Lerman

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top