Hesabım
  Aksiyon Filmi Posterlerinin Alametifarikası: Liam Neeson!
  7 Haz 2019 - 12:05

  Aksiyon türünün aranan ismi Liam Neeson'ın yer aldığı filmlerin posterleri birbirine çok mu benziyor dersiniz?

  Gece Takibi (2015) - Şehir arka planında silah tutan Liam Neeson
  1. Gece Takibi (2015) - Şehir arka planında silah tutan Liam Neeson +
  Başrollerini Genesis RodriguezJoel KinnamanEd Harris ve Vincent D'Onofrio'nun üstlendiği 2015 yapımı aksiyon filmi Gece Takibi'nde formsuz kalmış bir tetikçiyi canlandıran Liam Neeson film posterlerindeki olmazsa olmaz silah tutan pozunu veriyor. 

  Uzun süre mafya babası Shawn Maguire’ın en iyi arkadaşı olan tetikçi Jimmy, artık formunda değildir ve yaşlanmıştır ancak mafya patronu onu bir göreve daha zorlar. Jimmy, kendisinden uzun zaman önce uzaklaşmış oğlu hedef haline geldiğinde, suç dünyasındaki ailesi ve kendisini terk etmiş gerçek ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Jimmy’nin geçmiş hatalarının tek telafisi oğlunun hayatını bir silahın ucundan korumak olacaktır.
  Devamı...

  Aksiyon-gerilim yapımlarının olmazsa olmaz kahramanı Liam Neeson, Hollywood'un karakter oyuncularından biri olarak yerini çoktan aldı. Kariyeri boyunca bol bol sert adam rolü üstlenen ünlü oyuncu yer aldığı son 5 filmin afişlerinde hep silah tutar bir pozda yer aldı. 

  Biz de Neeson'ın 66. doğum günü şerefine kült silahlı pozunu barındıran film afişlerini derledik, eğer filmin başrolünde Neeson varsa, filmin afişinde de farklı mekanlarda silah tutan bir Neeson olacaktır. İşte bu galerimiz de Neeson'ın silahlarla içli dışlı olduğu filmlerin bir listesi niteliğinde!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • leyla ardıç
   hahaha çok iyi bir galeri olmuş
  Yorumları göster
  Back to Top