Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Nereden Nereye" Filminden Afişler Çıktı!
  21 Mar 2017 - 07:48

  "Nereden Nereye" 28 Nisan’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

  1. +

  Çekimleri Kasım ve Aralık aylarında İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen yepyeni komedi filmi Nereden Nereye'den taze afişler var! Filmin afişi ve vizyon tarihi belli oldu. Yeni komedi, 28 Nisan’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

   

  Yapımını İnsignia Yapım’ın üstlendiği filmin senaryosunu Selim Çiprut’un kaleme aldı. Çekimleri Kasım ve Aralık aylarında İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen filmin başrollerini Sarp Levendoğluİnan Ulaş TorunYosi Mizrahi ve Hakan Bilgin paylaşıyor. Levendoğlu ünlü oyuncu Metin Leylek rolünü üstlenirken, Mizrahi ise ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş olarak karşımıza çıkacak. Filmin sanat yönetmenliğini Yusuf Erten üstlenirken, yapımcısı ise Dağ 2'nin yapımcılarından Doruk Acar.

  Ejder Kalender 25 yaşlarında bir gençtir. En büyük hayali oyuncu olmak olan genç adam, Bodrum’da bir kablolu Tv bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. İşini yalnızca hayallerini gerçekleştirmek için bir basamak olan gören Ejder, günün birinde beklediği haberi alır. En çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş ve ünlü oyuncu Metin Leylek Bodrum'daki yazlıklarına birlikte geleceklerdir. Hemen bir plan yapan Ejder, ikilinin hayatlarına dahil olur. Ancak aksiliklerle geçen gecenin sonunda Ejder'in hayallerine ulaşıp ulaşamayacağı bir muamma halini alır... 

  Yönetmenliğini Volkan Dönmez'in üstlendiği şan şöhret komedisi Nereden Nereye için geri sayım sürüyor! 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top